Len 150 m od kúpaliska + wellness!

Penzión Baška predstavuje novovybudovaný penzión situovaný v atraktívnej časti kúpeľnej obce Podhájska, s výbornou polohou vo vzdialenosti len 150 metrov od vstupu do termálneho kúpaliska Podhájska, ktorého súčasťou je zároveň obľúbené wellness centrum Aquamarín. Okrem komfortného ubytovania ponúka penzión celoročne svojim hosťom kvalitné doplnkové služby štýlovej kaviarne ako aj vlastného wellness centra s možnosťou masáží, v ktorom si zároveň môžete vychutnávať dokonalý relax vo vírivej vani, parnej saune a infra saune.

Penzión disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 32 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi troch príjemne zariadených 2-lôžkových izieb, dvoch 2-lôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky ako aj 8 štúdií s kapacitou pre 4 až 5 osôb. Vo výbave všetkých izieb a štúdií môžu hostia využívať televízor so satelitným príjmom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastnú kúpeľňu s toaletou. Štúdiá sú navyše oproti klasickým izbám dovybavené vlastnou kuchynkou so zabudovanou elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kompletným kuchynským riadom s príslušenstvom, čo ocenia predovšetkým rodiny s deťmi. Pri každej izbe penziónu nechýba ani terasa s možnosťou posedenia.

Príjemne relaxovať môžu ubytovaní hostia v priestoroch štýlovej kaviarne alebo v relaxačnej časti penziónu s wellness centrom. V uzavretom areáli ubytovania je Vám k dispozícii zatrávnená plocha s možnosťou hrania rôznych loptových hier, hojdačka, detské pieskovisko ako aj vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Rodinám s menšími deťmi počas ich pobytu radi poskytneme aj detskú postieľku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené v uzavretom dvore penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.