Príjemné prerobené robotnícke ubytovanie

Hľadáte ubytovanie na dlhšiu dobu? Pozývame Vás do nášho prerobeného rodinného poschodového domu - Ubytovne Šurany. Ubytovňa leží blízko centra mesta Šurany.

Necelých 500 m od nás sa nachádzajú potraviny. Pokiaľ dostanete hlad, stačí prejsť 150 m a zasýtiť sa v reštaurácii. Autobusová zastávka je do 300 m a vlak o čosi ďalej – 2 km. V čase voľna môžete navštíviť Mestské múzeum. V lete sa schladíte v rekreačnom areáli Tona Beach. Celoročne sú prístupné termálne kúpaliská, a to v Podhájskej a Poľnom Kesove. V zime môžete poznávať mesto počas prechádzok alebo sa ísť korčuľovať na ľad.

Celoročne ponúkame dlhodobejší prenájom našej Ubytovne Šurany. Kapacita ubytovania je prispôsobená pre maximálne 16 osôb. Ubytovanie poskytujeme v štyroch 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená dvomi poschodovými posteľami. K príprave vlastnej stravy poslúži kompletne zariadená kuchyňa, ktorej súčasťou je plynový sporák s el. rúrou, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a jedálenské posedenie. V rámci ubytovania sa nachádzajú tri kúpeľne so sprchovacími kútmi, vaňami, toaletami. V jednej je navyše práčka a žehlička.

V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ubytovňa je nefajčiarska. Pobyt s domácim zvieraťom nie je povolený. Parkovanie Vašich vozidiel je zabezpečené priamo pri ubytovni pre dve autá. Tešíme sa, že v našej zrekonštruovanej ubytovni sa budete môcť cítiť takmer ako doma.