Len 800 metrov od termálneho kúpaliska

Penzión Romana je situovaný v tichej časti kúpeľnej obce Podhájska, v blízkosti len 800 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska s termálnou vodou s liečivými účinkami. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež návštevou letného kina (300 metrov), príjemnými prechádzkami v okolí či výbornou grilovačkou v areáli nášho rodinného penziónu.

Našim hosťom ponúkame kvalitné a komfortné ubytovanie v pekne zariadených štyroch dvojlôžkových a dvoch trojlôžkových izbách. Každá z izieb disponuje možnosťou jednej prístelky, televízorom, bezplatným WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Ubytovaným hosťom je na prízemí penziónu k dispozícii priestranná spoločenská miestnosť s káblovou televíziou a spoločenskými hrami. Na rýchlu prípravu stravovania v objekte slúži kompletne vybavená spoločná kuchyňa, v ktorej môžete využívať plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, varnú kanvicu a chladničku s mrazničkou.

V areáli penziónu sa môžete príjemne zrelaxovať pri záhradnom posedení v altánku či grilovaní na grile alebo varení kotlíkového gulášu. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené detské pieskovisko. S parkovaním problém mať nebudete, je možné priamo vo dvore penziónu.