Komfortné apartmány pre Váš oddych!

Novovybudované Apartmány Zelený dom sa nachádzajú v obľúbenej turistickej oblasti Podhájska, v okrese Nové Zámky, na južnom Slovensku.

Neďaleko ubytovania si môžete celoročne príjemne oddýchnuť v Termálnom kúpalisku Podhájska, ktoré svojim návštevníkom ponúka bazénový aj saunový svet s vnútornými, vonkajšími bazénmi, kaviareň i botanickú záhradu. Príjemné letné večery môžete stráviť návštevou letného kina, ktoré je situované neďaleko ubytovania. Rybári si prídu na svoje na Rybníku Maderčina v Nitrianskom Hrádku. Ak obľubujete jazdu na koni, poteší Vás návšteva Ranča Trilobit v obci Čechy.

Apartmány Zelený dom ponúkajú celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 12 osôb v štyroch apartmánoch. Vybrať si môžete z týchto variant:

- troch 2-lôžkových apartmánov, z toho dva apartmány sú bezbariérové na prízemí s vlastnou terasou a jeden na poschodí s balkónom. Tieto apartmány pozostávajú zo spálňovej a kuchynskej časti. Spálňová časť disponuje manželskou posteľou a televízorom s káblovým príjmom. V kuchyni nájdete elektrický varič, chladničku s mrazničkou a rýchlovarná kanvicu. Súčasťou každého apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

- jedného 4-lôžkového apartmánu, na poschodí s balkónom. Apartmán ponúka jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a jednu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom, vhodným aj ako prístelka pre dve osoby. V apartmáne sme pre Vás navyše pripravili televízor s káblovým príjmom, chladničku s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu a štandardné kuchynské vybavenie. V tomto apartmáne sa rovnako nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, toaletou a sušiakom na bielizeň.

Na všetkých terasách a balkónoch si príjemne posedíte, oddýchnete v kruhu blízkych a vychutnáte si naplno dovolenkové chvíle. Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ak nás navštívite aj s bicyklami, bezpečne si ich uschováte v priestore na to určenom. Vaše autá si zaparkujete na oplotenom parkovisku s kamerovým systémom. Radi Vám zabezpečíme raňajky formou švédskych stolov v neďalekom bufete Fontána (300 metrov). Veríme, že sa Vám v Apartmánoch Zelený dom bude páčiť. Tešíme sa na Vašu návštevu.