Najlepšie ceny-len 200m od kúpaliska!!!

Novootvorené Apartmány Prameň nájdete v kúpeľnej obci Podhájska, iba 3 minúty chôdzou od obľúbeného termálneho kúpaliska. Svojou výhodnou polohou sú apartmány ideálnym miestom pre pobyty rodiniek s deťmi, skupiny priateľov a známych, seniorov i páry.

Milovníci relaxu v termálnej vode si tu zaručene prídu na svoje. Na výber máte hneď niekoľko typov bazénov - rekreačný bazén s tryskami a vodopádom, vírivý, turecký bazén a pre Vaše ratolesti je tu detský bazén so šmýkačkami. Sme si istí, že Vaše deti nebudú chcieť z kúpaliska odísť. Možno ich zlákate až na cyklistický výlet alebo prechádzku krásnym okolím. Výborne Vám určite padne aj chutná večera v miestnych reštauráciách či posedenie s priateľmi v kaviarničkách.

Apartmány Prameň poskytujú príjemné ubytovanie v novootvorenom apartmánovom dome s kapacitou pre maximálne 24 osôb. Pripravených je tu pre Vás osem identických 3-lôžkových apartmánov (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom) s televízorom so satelitným príjmom a prístupom na terasu s vonkajším posedením.

Všetky apartmány disponujú plne vybavenou kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je v každom apartmáne samozrejmosťou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého apartmánového domu.

Príjemné teplé letné večery s rodinou či priateľmi prežijete určite aj v altánku. Pre cyklistov a lyžiarov máme k dispozícii miestnosť na úschovu športového vybavenia. Všetky apartmány sú nefajčiarske, fajčenie je povolené len na terase pred každým apartmánom. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri apartmánovom dome.

Veríme, že u nás strávite nezabudnuteľné dovolenkové chvíle a tešíme sa na Vašu návštevu!