Zaujmavé, tematicky ladené apartmány!

"7 WONDERS" - Apartmánový dom Podhájska sa nachádza v obci s rovnomenným názvom - Podhájska, v pokojnom prostredí prírody, necelých 1300 m od Termálneho kúpaliska Podhájska. Počas celého roka tu môžete prežiť neopakovateľnú atmosféru indického paláca Taj Mahalu, rímskeho Kolosea, Veľkého čínskeho múru, brazílskeho Corcovada, jordánskeho skalného mesta Petra, mexickej pyramídy Chitzen Itzá a peruánskeho strateného mesta Machu Picchu. Na výber máte z nasledovných možností ubytovania:

- 3 samostatné troj-lôžkové apartmány s vlastnou kompletne zariadenou kuchyňou, kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a vonkajším sedením (na terase každého apartmánu);

- 4 troj-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, spoločnou plne vybavenou kuchyňou, modernou spoločenskou miestnosťou a priestrannou terasou.

V každej ubytovacej jednotke je Vám k dispozícii televízor so satelitným príjmom, mini chladnička a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Každý apartmán ako aj izba sú štýlovo zariadené a majú vo výbave manželskú posteľ s baldachýnom, pohodlný gauč a sedenie (kreslá a stolíky).

K dokonalému relaxu vo vonkajších priestoroch poslúžia terasy, altánky, vonkajší krb, pieskovisko a hračky pre deti. Celý areál "7 WONDERS" - Apartmánový dom Podhájska je oplotený a uzamykateľný. Parkovanie áut je zabezpečené priamo v areáli. Stačí už len prísť a užívať si tieto zázraky v podobe ubytovania na vlastnej koži u nás. Tešíme sa na Vás!

A čo sa dá prežiť v okolí? Termálne kúpalisko Podhájska ponúka bohaté možnosti trávenia voľného času s liečivou geotermálnou vodou a rôznymi procedúrami v jeho wellness centre. Milovníci histórie sa môžu vybrať na Kaštieľ Bardoňovo, do Archeoparku Nitriansky Hrádok alebo Synagógy v Šuranoch. Deti sa potešia jazde na koni na Ranči Trilobit. Určite Vám odporúčame romantické prechádzky mestom, spoznávanie okolia na bicykli či korčuliach.