V tesnej blízkosti termálneho kúpaliska!

Štúdia Silvia sú situované v príjemnom pokojnom prostredí malebnej obce Podhájska, v atraktívnej lokalite len cca 70 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska. Vďaka výbornej polohe ubytovania si tak naši hostia môžu počas celého roka vychutnávať dokonalý relax vo vnútorných ako aj vonkajších bazénoch kúpaliska s geotermálnou vodou. K dispozícii Vám tu budú taktiež kvalitné služby novovybudovaného wellness centra Aquamarin, kde je pre Vás okrem vnútorného bazénového a vitálneho sveta pripravená taktiež botanická záhrada.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v 6 kompletne zariadených 2-lôžkových, 3-lôžkových a 4-lôžkových štúdiách, v ktorých priestoroch sa pohodlne ubytuje spolu 21 osôb.

Každé štúdio je vybavené samostatným vchodom, čo garantuje ubytovaným hosťom počas ich pobytu maximálne súkromie. Súčasťou všetkých štúdií je okrem lôžkovej časti taktiež plne zariadená kuchynská časť s kompletným príslušenstvom s riadom, v ktorej na prípravu vlastných jedál môžete využívať elektrickú dvojplatničku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Pre zabezpečenie pohodlia hostí patrí k výbave každého štúdia taktiež televízor so satelitom, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pri vchode do každého štúdia je hosťom k dispozícii taktiež terasa s vonkajším posedením a relaxačnými kreslami.

Spríjemniť Vašu dovolenku si tu môžete taktiež príjemným večerným grilovaním vo veľkom altánku s krbom. Pre Vaše ratolesti tu nechýba detské pieskovisko s hračkami. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené zdarma na pozemku ubytovania. V sezóne od mája do októbra ponúkame pobyty iba na týždeň od soboty do soboty. V mimosezóne sú možné aj víkendové pobyty. Tešíme sa na Vašu návštevu.