Pekné ubytovanie len 300 m od kúpaliska!

Penzión Vilka Podhájčanka s výhľadom na šíre polia a brezy Vás pozýva stráviť tohtoročnú dovolenku do prekrásneho prostredia obce Podhájska. Len 300 metrov od penziónu sú situované Rímske kúpele, Termálne kúpalisko Podhájska a Wellness centrum Aquamarin.

Strategická poloha penziónu je jeho najväčšou výhodou. Blízko to máte k železničnej a autobusovej stanici, ale aj k tým najvyhľadávanejším miestam Podhájskej. Odporúčame Vám vyskúšať si relax v spomínaných kúpeľoch s liečivou vodou a wellness centre, ktoré sú vhodné najmä na odbúranie stresu a oddych od každodenného pracovného tempa. Všetky vekové kategórie sa úžasne zabavia v miestnom termálnom kúpalisku, kde na Vás čakajú viaceré vnútorné i vonkajšie bazény, tobogany, ihriská a rôzne animačné programy.

Náš penzión je Vám k dispozícii celoročne a ponúka Vám komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 20 hostí. Každá izba je ladená v romantickom vintage štýle a pomenovaná názvom kvetu. Ponúkame Vám izby v tomto rozložení:
- tri 3-lôžkové izby (Bugenvilla, Gladiolla, Orchidea), každá s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a balkónom,
- dve 2-lôžkové izby (Jasmín, Pavlovnia), každá s manželskou posteľou,
- dve 2-lôžkové izby (Medinilla, Magnólia), každá s manželskou posteľou a plnohodnotnou rozkladacou prístelkou pre dve osoby. Medinilla je navyše dovybavená balkónom.

Všetky izby sú zariadené LCD televízorom so satelitným príjmom, minikuchynkou s posedením, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a riadmi. Rovnako v každej izbe využijete vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom a fénom. Na izbách s balkónoch je k dispozícii súkromné vonkajšie posedenie. V ubytovaní sme pre Vás zabezpečili bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Prízemie penziónu Vám poslúži ako spoločenská časť, kde sme pre Vás pripravili jedáleň s pekným výhľadom na jazierko a záhradu. Tu využijete spoločnú kuchynku s elektrickou rúrou, sklokeramickou doskou a mikrovlnnou rúrou. Radi Vám prichystáme bohaté a pestré raňajky, v prípade záujmu je možné doobjednať aj večere z reštaurácie. S čímkoľvek Vám ochotne pomôžeme na recepcii. Vaše bicykle si bezpečne odložíte v priestore na to určenom.

Dokonalé voľné chvíle si vychutnáte posedením v altánku, na terase alebo grilovaním na grile či záhradnom krbe. Radosť Vám zaiste spraví aj príjemné hojdanie sa na záhradnej hojdačke, detičky sa určite potešia detskej hojdačke. Vaše autá zaparkujete priamo na oplotenom a uzamykateľnom parkovisku pri penzióne. Veríme, že sa v Penzióne Vilka Podhájčanka budete cítiť nádherne a budete odchádzať ako znovuzrodení. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Podhájskej!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov