Penzión s reštauráciou blízko kúpaliska!

Penzión FONTÁNA** je situovaný v atraktívnom prostredí Podhájskej, vo vzdialenosti cca 400 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska, poskytujúceho bohaté možnosti relaxácie a oddychu tak v letnom ako i zimnom období.

Okrem výborného relaxu v termálnych bazénoch kúpaliska si môžu hostia počas svojho pobytu skvele oddýchnuť aj v relaxačných priestoroch novovybudovaného Wellness centra Aquamarin s ponukou bazénového a vitálneho sveta, tureckého kúpeľa Hammam, kaviarne, či botanickej záhrady. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj príjemnými prechádzkami okolím alebo posedením v záhradnej časti penziónu s možnosťou vychutnávania si jedál medzinárodnej kuchyne.

Celoročne Vám novovybudovaný Penzión FONTÁNA** ponúka komfortné ubytovanie v 13 príjemne zariadených izbách s celkovou kapacitou 33 lôžok (vrátane prísteliek). K dispozícii sú Vám tu 2-lôžkové a 3-lôžkové izby s možnosťou využitia jednej až dvoch prísteliek. Vo výbave každej izby nechýba farebný televízor, chladnička, rýchlovarná kanvicou a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Súčasťou všetkých izieb na poschodí objektu je zároveň balkón, prízemné izby sú vybavené terasou s posedením. Počas celého Vášho pobytu môžete v izbách ako aj iných priestoroch penziónu využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Súčasťou penziónu je zároveň príjemná Reštaurácia FONTÁNA, s ponukou chutných jedál medzinárodnej kuchyne. Každé ráno tak u nás budete mať zaistené raňajky formou švédskych stolov či večere, tvorené vždy polievkou a hlavným jedlom. Pre príjemné posedenie Vám tu poslúži kryté vonkajšie posedenie na terase alebo v altánku. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravenú šmýkačku, hojdačku, pieskovisko či detský kútik s hračkami.

Parkovanie Vašich áut je zaistené bezplatne priamo v uzavretom areáli penziónu. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a radi nás čoskoro opäť znovu navštívite. Tešíme sa na Vás.