Len 100 metrov od termálneho kúpaliska!

Privát Daniela je situovaný v atraktívnej lokalite kúpeľnej obce Podhájska, v tesnej blízkosti len 100 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Podhájska. Vďaka ideálnej polohe ubytovania blízko kúpaliska a zároveň v tichom prostredí si tu svoje prídu všetci milovníci pokoja ako aj skvelého relaxu v termálnych bazénoch či v priestoroch novovybudovaného Wellness centra Aquamarin s ponukou bazénového a vitálneho sveta. V blízkosti ubytovania môžete využívať služby viacerých reštaurácií a potravín. Veľmi blízko to budete mať aj k autobusovému spojeniu či vlakovej stanici (100 metrov). Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzatvorenom dvore ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné privátne ubytovanie v útulne zariadených apartmánových izbách a drevených chatkách, ktoré disponujú spolu celkovou kapacitou 18 lôžok. Vítané sú u nás tak manželské páry, skupiny priateľov a známych, či väčšie rodiny s deťmi - skrátka všetci, ktorí hľadajú počas svojej dovolenky kľud a pohodu.

Vybrať si tu môžete ubytovanie presne podľa Vašich preferencií. K dispozícii sú Vám u nás nasledovné možnosti ubytovania v rôznych ubytovacích častiach Privátu Daniela:

- v II. ubytovacej časti sa nachádzajú dve 2-lôžkové izby, vybavené televízorom, vlastnou kúpeľňou s toaletou ako aj kuchynským kútikom. Hostia oboch izieb majú k dispozícii spoločnú chladničku a veľkú terasu s posedením.
- v III. ubytovacej časti sú umiestnené dve 3-lôžkové izby s televízorom, vlastnými kúpeľňami s toaletami a kuchynskými kútikmi. Pri každej izbe môžu hostia využívať svoju chladničku ako aj vonkajšie posedenie na terase.
- IV. ubytovacia časť je tvorená dvomi 4-lôžkovými drevenými chatkami s prestrešenými terasami, ktoré disponujú televízorom a vlastnou kuchynkou. Sociálne zariadenie (2x sprcha, 2x toaleta) je spoločné pre obe chatky a je umiestnené v ich blízkosti spolu s ďalšou príručnou plne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného stravovania.

V priestoroch ubytovania majú hostia zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemne oddýchnuť si môžu taktiež v upravenej záhradnej časti s vonkajším posedením, záhradným krbom a ohniskom. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené detské ihrisko s hojdačkami, pieskoviskom s hračkami ako aj dostatočným zatrávneným priestorom na šantenie. Pre spoznávanie okolia ubytovania Vám radi počas Vášho pobytu zapožičiame bicykle. Tešíme sa na Vás.