Sauna, vírivka, internet v cene

Vila Grácia sa nachádza v prekrásnom prostredí obce Podhájska len 250 metrov od termálneho kúpaliska a nového wellness centra. Vychutnajte si príjemnú dovolenku v areáli dvoch apartmánových domov s množstvom doplnkových služieb s možnosťou zábavy pre každého.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 48 lôžok (32 pevných lôžok + 16 prísteliek) v 8 šesťlôžkových apartmánoch. K dispozícii sú Vám dva apartmánové domy. Každý apartmánový dom pozostáva zo 4 samostatných apartmánov. Apartmány sa skladajú z dvoch dvojlôžkových izieb, spoločenskej miestnosti prepojenej s kuchynským kútom, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou a príjemnej letnej terasy s možnosťou opekania a grilovania. Spoločenská miestnosť v apartmánoch je vybavená LCD televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a posedením s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči. Kuchynský kút má chladničku, keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, mikrovlnku, kávovar a varnú kanvicu. Apartmán má taktiež klimatizáciu, WiFi internet a podlahové kúrenie.

Pre zvýšenie komfortu našich návštevníkov sú k dispozícií zdarma dve vírivky a sauna pod altánkom apartmánového domu. Tiež tu nájdete vykurovateľný altánok vhodný na usporiadanie firemných i rodinných akcii, vonkajší krb, ohniská, grily, kotlíky, plážové lehátka, trampolínu, detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkačkou, preliezkami a hračkami. Pre rodiny s malými deťmi vieme poskytnúť detskú postieľku, stoličku, nočník a podobne. Zanietení športovci si tu môžu zahrať stolný tenis, stolný futbal i basketbal. Celý areál ubytovania je strážený kamerovým systémom a cez noc je osvetlený.

Areál i blízke okolie ponúka široký výber aktívneho i pasívneho oddychu a množstvo možností na trávenie rodinnej i skupinovej dovolenky. Tešíme sa na Vašu návštevu.