Len 10€ noc/osoba

Penzión u Jozefa v obci Podhájska sa nachádza len 400 metrov od termálneho kúpaliska v tichej lokalite chatovej oblasti s krásnym výhľadom na celú obec. Naše zariadenie je vhodné pre tých, ktorý hľadajú oddych, súkromie a pohodu. Tešíme sa na rodiny s deťmi, návštevníkov termálneho kúpaliska a partie mladých ľudí.

Ubytovanie ponúkame v dvoch štvorlôžkových, jednej trojlôžkovej a v troch dvojlôžkových vkusne a účelne zariadených izbách. V objekte sa nachádza spoločenská hala s krbom, televízorom a WIFI pripojením na internet zdarma. Kompletne zariadená samostatná kuchyňa (sporák, varná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička+mraznička) sprcha a toaleta je k dispozícii na každom poschodí samostatne.

Rovnako vás radi privítame aj v našej novo vybudovanej spoločenskej miestnosti, ktorá sa nachádza na prízemí penziónu, ktorá slúži na usporadúvanie osláv, firemných akcií, spoločenských podujatí a školení. Kapacita spoločenskej miestnosti je 35 osôb. Jej súčasťou je samozrejme aj plne vybavená kuchyňa a 2 samostatné WC. Prenájom spoločenskej miestnosti v prípade usporadúvania akcií je možná po dohode s majiteľom za skvelú cenu.

V objekte sa nachádza oplotené parkovisko, ktoré poskytujeme našim klientom zdarma. V areáli je k dispozícií aj detské ihrisko s preliezkou, hojdačkou a pieskoviskom.

Určite Vás potešíme aj priaznivou cenou za ubytovanie, ktorá je 10 Eur/noc/osoba. Srdečne sa tešíme na Vašu návštevu!