Ubytovanie len 850 metrov od kúpaliska

Apartmány Ruža sú situované v obci Podhájska, vo vzdialenosti len 850 metrov od termálneho kúpaliska. Tu si budete môcť výborne oddýchnuť v termálnej vode, ktorá je vďaka mnohým minerálom veľmi prospešná pre Váš organizmus. Pri potulkách tunajším krajom môžete navštíviť aj ďalšie kúpaliská napríklad pri Nových Zámkoch, či Šuranoch ako aj jazerá pri obci Trávnica. Ak ste milovníkom kultúry, určite sa zastavte vo Vrábľoch a Leviciach, kde budete môcť obdivovať tunajšie hrady. Výborným tipom na výlet je aj neďaleké krajské mesto Nitra, kde je možné okrem iných zaujímavosti navštíviť Poľnohospodárske múzeum či botanickú záhradu.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatných izbách a apartmánoch ako aj možnosť prenajatia si celého ubytovacieho zariadenia s celkovou kapacitou až pre 21 osôb. Výbornú dovolenku tu tak budete môcť stráviť s partnerom, rodinou ale aj s väčšou skupinou priateľov či kolegov.

Ubytovanie disponuje na prízemí:
- jednou 2-lôžkovou spálňou,
- dvomi 2-lôžkovými spálňami s možnosťou jednej prístelky,
- jednou 4-lôžkovou spálňou.

Všetky izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom. Hostia pri každej z izieb môžu využívať na prípravu jedál kuchynský kút s elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Pri všetkých izbách nechýba ani vlastná kúpelňa s toaletou a sprchovacím kútom.

Na poschodí ubytovania sú umiestnené 2 apartmány, ktoré sú tvorené vždy dvomi 2-lôžkovými spálňami, kuchyňou a kúpeľnou so sprchovým kútom a toaletou. Na prípravu jedál je Vám v kuchyniach apartmánov k dispozícii elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička. Každý z apartmánov je vybavený taktiež televízorom so satelitným príjmom, v jednom apartmáne je možné v prípade potreby využiť jednu prístelku.

Apartmány ako aj izby na prízemí disponujú vlastným vchodom. V spoločných priestoroch ubytovania sa nachádza zimná záhrada, ktorá slúži ako spoločenská miestnosť. Pripravené je tu posedenie až pre 14 osôb, krb, televízor a spoločenské hry. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vynikajúci relax si vychutnáte aj pri grilovaní a opekaní na terase. Pre deti je tu k dispozícii pieskovisko. Vaše autá je možné zaparkovať vo dvore, priamo pred ubytovaním.

Podhájska ponúka výborne možnosti na rekreáciu počas letných ako i zimných mesiacov. Príďte si oddýchnuť do tunajších termálnych vôd alebo vyrazte na potulky naprieč Nitrianským krajom aj Vy. Tešíme sa na Vás!