Komfortné ubytovanie s wellness centrom

Penzión MAX** je situovaný v atraktívnej časti obce Podhájska, vo vzdialenosti len 10 minút pešou chôdzou od známeho termálneho kúpaliska Podhájska. Ideálna poloha penziónu v blízkosti kúpaliska, reštaurácie, potravín ale aj autobusovej a železničnej stanice v kombinácii s tichým prostredím, zabezpečenými kvalitnými doplnkovými službami a maximálnym komfortom ubytovania, je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxácie a pohodlia.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo a nadštandardne zariadených dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách penziónu. K výbave všetkých izieb patrí LCD televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet, vlastná kúpeľňa s toaletou a plne vybavený kuchynský kútik s riadmi, chladničkou, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V každej z izieb je zabezpečená možnosť využitia jednej prístelky. Bezplatne Vám taktiež radi zapožičiame sušič na vlasy, žehličku so žehliacou doskou, termotašky, rôzne spoločenské hry, športové potreby a grilovaciu súpravu. Ubytovaní hostia majú u nás navyše zabezpečený bezplatný vstup do wellness centra, ktoré sa nachádza v priestoroch penziónu. Vychutnávať si v ňom môžete relax vo vírivke, parnej a fínskej saune či v relaxačnej miestnosti.

Aby ste si počas Vašej dovolenky oddýchli od akýchkoľvek starostí, celoročne pre Vás radi zabezpečíme aj chutné stravovanie. V letnom období (od mája do septembra) sú Vám k dispozícii služby našej letnej reštaurácie. V prípade záujmu o organizovanie rôznych rodinných osláv, firemných stretnutí či teambuildingov Vám poslúži priestranná spoločenská miestnosť penziónu s kapacitou do 80 miest.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu hostia v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania, kde je pre vás pripravená terasa, dva altánky s možnosťou grilovania a detské ihrisko. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hraním tenisu na tenisovom kurte vo vzdialenosti len 100 metrov od penziónu či cyklistikou, ku ktorej Vám radi za menší poplatok zapožičiame bicykle. Parkovanie je možné bezplatne priamo v areáli penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu.