Romantická chatka iba 250 m od kúpaliska

V turistami vyhľadávanej lokalite, necelých 300 m od známeho termálneho kúpaliska v Podhájskej sa nachádza naša útulná Chata Florián. Vďaka svojej polohe a vybaveniu je tak ideálna pre rodinky s deťmi i skupinky dobrých priateľov.

Voda v Podhájskej je kvôli svojmu zloženiu podobná vode z Mŕtveho mora. Aj preto túto silne mineralizovanú vodu vyhľadávajú ľudia trpiaci na ochorenia dýchacích ciest, srdcovo-cievnych chorôb či pohybového aparátu. Práve tu môžete využívať samotné termálne kúpalisko (so zimnou aj letnou prevádzkou), wellness centrum Aquamarin s bazénmi aj saunami alebo Rímske kúpele (hneď vedľa areálu kúpaliska). Samozrejme, dobre padne i prechádzka obcou, občerstvenie v miestnych baroch a reštauráciách alebo výlet na bicykli. Asi 150 metrov od chatky sa nachádza známy gril bar Meryján, kde cez víkendy hrá živá hudba a ponúka výborné grilované špecialitky. Odporúčame navštíviť Kaštieľ Bardoňovo, Ranč Trilobit, Jurský park i Levický hrad.

Naša Chata Florián Vám k prežitiu peknej dovolenky poslúži počas celého roka. Celková kapacita ubytovania je pre maximálne 10 hostí. Už pri vstupe do chaty si môžete spoločné chvíle užívať v obývacej miestnosti s romantickým krbom a televízorom s káblovým príjmom. Zároveň sa tu nachádzajú aj dve samostatné postele, jedna rozťahovacia pohovka pre dve osoby a dve rozťahovacie kreslá. Vôňa chutného jedla sa šíri z kuchyne na prízemí, ktorá je vybavená el. aj plyn. sporákom, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom.

Podkrovie je určené k spánku - práve tu si ho užijete v jednej z dvoch spální. Každá je vybavená dvomi samostatnými lôžkami. Jedna spálňa navyše disponuje dvomi detskými 150 cm posteľami. Komfort všetkým hosťom poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Ak sa rozhodnete rozprávať sa celú noc, k dispozícii je Vám spoločenská miestnosť so sedením v suteréne. Aktívnejší si v suteréne doprajú i pobyt v našom mini fitness. Z obývacej miestnosti sa ľahko dostanete na zastrešenú terasu s vonkajším posedením a záhradnou hojdačkou. Zaiste Vás zláka i vôňa chutných grilovaných špecialít - k príprave Vám zaistíme gril. Veľkou výhodou je, že hostia v našej chatke majú súkromie a nemusia zdielať terasu s inými hosťami, sú nevyrušovaní, všetko majú pre seba.

Deti sa vyhrajú s hračkami ako aj na pieskovisku, hojdačke a šmýkačke. Vieme Vám zapožičať detskú postieľku. Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore. Tešíme sa na Vás u nás v Chate Florián.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty