Moderné apartmány v super lokalite!

Štýlové apartmánové Ubytovanie Podhájska 19 sa nachádza v obci Podhájska, ktorá je známa svojimi liečivými geotermálnymi prameňmi. Svojou polohou sú apartmány ideálnym miestom pre dovolenkové pobyty rodiniek s deťmi, skupinky priateľov a známych či páriky. Sme si istí, že v tejto lokalite na Vás čaká dovolenka plná nezabudnuteľných zážitkov.

Určite sa oplatí vyskúšať na vlastnej koži liečivú silu geotermálnych vôd obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska (vzdialeného iba 900 metrov), kde nájdete deväť bazénov s tobogánmi, botanickú záhradu a taktiež vynikajúce novovybudované wellness centrum so saunami, tepidáriom, tropickým tunelom, morským kúpeľom či ľadopádom. Iba 250 metrov od apartmánov sa nachádza letné kino, potraviny a veľa reštaurácií s príjemnými kaviarničkami.

Ubytovanie Podhájska 19 Vám v letnom období ponúka komfortné apartmánové ubytovanie s kapacitou pre maximálne 11 osôb. Ide o príjemný apartmánový dom, ktorý si je možné prenajať v celosti pre jednu skupinu hostí alebo samostatne po jednotlivých apartmánoch. K dispozícii sú Vám tu tieto tri apartmány:

- jeden apartmán s jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a možnosťou jednej prístelky,
- jeden apartmán s jednou 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a možnosťou jednej prístelky v podobe rozkladacieho gauča,
- jeden apartmán s jednou 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Na požiadanie doložíme štvrté lôžko v podobe samostatnej postele.

Všetky apartmány disponujú samostatným vchodom, bezplatným káblovým aj WiFi pripojením na internet, televízorom a vlastným kuchynským kútom s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a základným riadom. Kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou je samozrejmosťou v každom apartmáne.

Relax a pohodu si zaručene užijete aj v altánku s vonkajším posedením, na záhradnej hojdačke alebo pri grilovačke s priateľmi. Zahrať si môžete aj bedminton, stolný futbal a Vaše deti budú mať určite radosť z preliezok a hojdačiek. Veľkým dobrodružstvom pre ne bude rovnako aj možnosť stanovania na záhrade. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že nás čoskoro navštívite a strávite u nás nezabudnuteľný pobyt. Tešíme sa na Vás!