Do 80 m od kúpaliska,wifi zdarma

Apartmány Roja ** sa nachádzajú v príjemnom prostredí južného Slovenska, v kúpeľnom mestečku Podhájska vo vzdialenosti len 80 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Podhájska. Doprajte si dokonalý relax v termálnych bazénoch kúpaliska s liečivou vodou, ktorá má podobné účinky ako tá v Mŕtvom mori. Navštívte botanickú záhradu alebo relaxujte vo vitálnom či saunovom svete wellness centra Aquamarín, ktorý je súčasťou kúpaliska.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie s kapacitou 22 lôžok. Vybrať si môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových a šiestich 3-lôžkových apartmánov s možnosťou využitia prístelky pre deti. V každom apartmáne je Vám k dispozícii okrem spálňovej časti s televízorom aj vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Apartmány sú vybavené taktiež kuchynskými kútikmi s elektrickými varičmi, chladničkami, mikrovlnnými rúrami a varnými kanvicami. Všetky apartmány sú umiestnené na poschodí penziónu, pričom na jeho prízemí sa môžete občerstviť v priestoroch pohostinstva alebo si nakúpiť v potravinách. V celom objekte môžete využívať WiFi pripojenie na internet zadarmo.

V záhrade ubytovania je pre ubytovaných hostí pripravené vonkajšie posedenie na terase so záhradným krbom a možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené na uzatvorenom parkovisku.