Chata iba 300 metrov od kúpaliska!

Chata Mária sa nachádza v atraktívnej lokalite obce Podhájska, v okrese Nové Zámky, vo vzdialenosti iba 300 od termálneho kúpaliska Podhájska. Chata svojou výhodnou polohou láka rekreantov, ktorí si chcú oddýchnuť a zrelaxovať svoje telo aj myseľ. Na svoje si tu prídu rodinky s deťmi, skupiny priateľov či páry.

V letnom období tu na Vás čaká veľa zábavy v termálnych prameňoch známeho kúpaliska, ale aj krásne prechádzky okolitou prírodou s možnosťou hubárčenia alebo zberu lesných plodov. Váš pobyt si môžete spríjemniť taktiež cyklistikou či návštevou blízkych kultúrnych pamiatok - Dom ľudového bývania Veľké Lovce (11,8 km), Rímskokatolícky kostol sv. Štefana (10 km).

Chata Mária poskytuje príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 13 osôb. Chatu si môžete prenajať v celosti alebo po jednotlivých častiach - apartmánoch. Vybrať si tu môžete spomedzi troch apartmánov, ktoré disponujú vlastným vchodom, čo zaisťuje hosťom dostatok súkromia a pokoja.

Na prízemí je Vám k dispozícii apartmán s tromi 2-lôžkovými spálňami s televízorom a manželskou posteľou. Poschodie chaty disponuje dvomi apartmánmi. Prvý apartmán tvorí jedna 2-lôžková spálňa s televízorom, manželskou posteľou a možnosťou jednej prístelky. Druhý apartmán je zložený z dvoch 2-lôžkových spální s televízorom a manželskou posteľou. Z oboch spální je zároveň zaistený prístup na terasu. V priestoroch celej chaty môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V každom apartmáne nájdete príjemnú spoločenskú miestnosť s posedením a televízorom ako aj plne vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a prístupom na terasu. Pre zaistenie maximálneho pohodlia hostí je každá spálňa všetkých troch apartmánov vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Veríme, že sa príjemne zrelaxujete aj pri grilovačke či vonkajšom posedení v altánku. K dispozícii je Vám tiež ohnisko s kotlíkom, kde si môžete uvariť pravý chatársky guláš. Vaše ratolesti sa určite potešia hojdačke či rôznym hrám, ktoré ponúka zatrávnená plocha záhrady. Parkovanie áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vás!