Loading

Priváty v Podhájskej

(7 objektov)

Privát 130

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Cena len 9 eur na noc

Privát Sulamit

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Ubytovanie len 600 metrov od kúpaliska!

Privát Arcadia

Podhájska, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Volny termin 17.8-24.8.19

Ubytovanie v súkromí Podhájska

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Príjemné ubytovanie v Podhájskej!

Ubytovanie MICHALÍČEK

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Cena už od 8 Eur osoba/noc

Atraktívny Golden Sun s Wifi internetom

Radava, na okraji obce / mesta, pri kúpalisku
Pekná velká terasa - prijemne posedenie

Privát Daniela

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Len 100 metrov od termálneho kúpaliska!
1 - 7 / 7

Priváty Podhájska

Podhájska - Miesto s unikátnou termálnou vodou

Počuli ste už o obci, kde sa nachádza termálna voda zložením podobná ako tá v Mŕtvom mori? Radi by ste ju vyskúšali? Tak navštívte obec Podhájskaokrese Nové Zámky.

Priváty Podhájska 1

Nesporne najväčšou atrakciou Podhájskej je jej termálne kúpalisko. Načerpať nové sily či zážitky tu máte možnosť počas celého roka. Vašej návšteve sa poteší 9 bazénov s vodou s teplotou 18 až 40 °C. Vyberiete si ten najteplejší alebo ten najstudenší? Voľba je len na Vás. Nezabúdajte na tobogány, ktoré sú príjemným spestrením pobytu. Šantením vo vode, slnením či oddychom čas rýchlo ubieha. Pokiaľ sa ešte nejaký zvýši, navštívte mieste wellness centrum. Podľahnite čaru saunovania, oddychu v tepidáriu či leňošeniu vo vírivke, kde máte na 100 % relax zaručený.

Obľúbenými variantami trávenia voľného času sú aj podujatia organizované na kúpalisku. Stretnúť s priateľmi a známymi sa môžete na akcii Hudobné leto plnej dobrej hudby. Pastva pre oči aj chuťové poháriky sa koná na Podhájskych dňoch klobás a tradičných špecialít. Ochutnáte zabíjačkové lahôdky, guľáš či domáci alkohol za sprievodu príjemnej muziky.

Ak sa už dostatočne vykúpete, vybláznite či zrelaxujete, vyrazte na potulky po okolí. Možno Vám učaruje neobarokový kaštieľ v obci Bardoňovo alebo ruiny kláštora Mariánska Čelaď pri obci Veľké Lovce. Obe miesta sa tešia turistickému záujmu. Hovorí sa, že najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta. To si máte možnosť overiť na Ranči Trilobit, ktorý Vás zahrnie zážitkami v rámci agroturistiky. Nielen mestské deti ocenia malé kozičky či jahniatka. Zaručujeme, že aj dospelí ich budú s radosťou kŕmiť.

Zaujímavou lokalitou je rovnako Archeopark Nitriansky Hrádok v Šuranoch. Po významnom nálezisku veľmi známej Hrádockej Venuše Vás budú sprevádzať informačné tabule. Posúďte sami, či sa toto miesto právom nazýva aj "Slovenská Trója".

Ubytovanie v súkromí Podhájska

Poznáte ubytovanie, kde sa budete cítiť ako doma? Ubytovanie v súkromí je to správnou voľbou. V momente, keď prekročíte prah dverí, priváta Vás komfortne a útulne zariadený objekt. Plne vybavenú kuchynku využijete na prípravu chutných raňajok či celodennej stravy. Ak však nechcete stráviť dlhý čas varením, nezúfajte, väčšina privátov má polohu blízko obchodov či reštaurácií.

Priváty Podhájska 2

K dispozícií sú pre Vás izby s rôznym počtom postelí, samozrejmosťou býva rovnako vlastná kúpeľňa a toaleta. Novinky vo svete či na sociálnych sietiach máte poruke vďaka WiFi pripojeniu či televízoru so satelitným príjmom. Alebo čo tak odložiť mobil a požičať si bicykle? Preskúmajte na nich okolie.

Aj večerné posedenie v záhrade má svoje čaro, pri grile alebo kotlíkovom guľáši. Porozprávajte si celodenné zážitky, načerpajte energiu do nového vzrušujúceho dňa, pripravte plány na zajtra. A možno sa k Vám pridá aj majiteľ a prezradí svoje zaručené tipy na výlety. Ubytovanie v súkromí má svoje čaro!

Ubytovanie v privátoch je mimoriadne vhodné pre letnú dovolenku, kedy môžete využiť množstvo výhod teplého počasia. Ak sa túžite kúpať v termálnej vode každý deň, vyberte si ubytovanie pri kúpalisku. Majitelia objektov radi privítajú rodiny s deťmi či skupinky priateľov, ktorých tento typ ubytovania určite nesklame.

Podhájska sa najmä v lete stáva obľúbenou destináciou turistov, ktorí vyrážajú za svojimi zážitkami. Okrem privátov sa však máte možnosť ubytovať v penziónoch. Väčšie či menšie penzióny Vám ponúkajú širšiu škálu služieb, 100 % servis či stravovanie počas dňa. Ak túžite po vlastnom objekte počas dovolenky, zvážte prenájom chaty či chalupy. Naskytá sa Vám pohodlné ubytovanie za príjemné ceny. Ak Vám postačí aj vlastný byt, ktorého prenájom nezaťaží Váš rozpočet, stavte na apartmány.

Priváty v okolí Podhájskej

Ubytovanie v súkromí v obci Podhájska je kombináciou útulného ubytovania a priaznivej ceny. Priváty sa však nachádzajú aj v okolitých obciach. Neďaleko od Podhájskej sa nachádza dedinka Radava, ktorá ponúka okrem ubytovania v súkromí aj návštevu Kostola sv. Ducha z roku 1700. Zaujímavosťou je fakt, že pod kostolom sa nachádza krypta rodu Dórovcov.

Priváty Podhájska 3

Upravené priváty vhodné na prenocovanie sú situované aj v osade Bardoňovo. V predmetnej obci sa nachádza známy kaštieľ, kde okrem obdivovania krásneho exteriéru si dáte aj obed či pohár vína v reštaurácii. Svoju pozornosť si vyžaduje aj Kostol sv. Bartolomeja z roku 1733, ktorý ukrýva skvosty v interiéri v podobe výzdoby či historických olejomalieb.

Len 9 kilometrov od Podhájskej leží obec Čechy. Ubytovaním v nej získate hneď niekoľko benefitov. Atraktívnym prostredím vedie cyklotrasa, ktorú však používajú aj peší turisti.

Nadšenci rybolovu tiež neprídu nakrátko. Rybník s násadou kaprov je neďaleko. V zimnom období sa využíva ako klzisko pre korčuliarov či hokejistov. Zašportujete si aj na svahoch s 200 metrov dlhým lyžiarskym vlekom. Maličké lyžiarske stredisko Pallag vyhľadávajú aj pre možnosť večerného lyžovania či bežkovania.

Už ste spoznali Podhájsku? Že ešte nie? Navštívte ju a z nej a jej okolia budete očarení. Relax, poznávanie, aktívny oddych, široká škála ubytovania -  to všetko v jednom ponúka Podhájska. Rezervujte si ubytovanie v súkromí a zbierajte zážitky.