Loading

Priváty v Podhájskej

(9 objektov)

Ubytovanie LUXOR

Podhájska, v obci / v meste
Prijemné ubytovanie za super ceny

Privát Arcadia

Podhájska, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Volne terminy 9.9 - 14.9, 17.9-21.9

Privát Sulamit

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Ubytovanie len 600 metrov od kúpaliska!

Atraktívny Golden Sun s Wifi internetom

Radava, na okraji obce / mesta, pri kúpalisku
JAR 2019 !!! VOLNÉ OD 01.05.2019 -11osôb

Privát Daniela

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Len 100 metrov od termálneho kúpaliska!

UBYTOVANIE V SÚKROMÍ

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
POKOJNÉ UBYTOVANIE PRE LETNÚ DOVOLENKU

Ubytovanie v súkromí Podhájska

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Príjemné ubytovanie v Podhájskej!

Privát 130

Podhájska, v obci / v meste, pri kúpalisku
Cena len 9 eur na noc

Chalupa na vŕšku

Podhájska, na okraji obce / mesta, pri potoku
SILVESTER ešte voľný
1 - 9 / 9

Priváty Podhájska

Podhájska - Miesto s unikátnou termálnou vodou

Počuli ste už o obci, kde sa nachádza termálna voda zložením podobná ako tá v Mŕtvom mori? Radi by ste ju vyskúšali? Tak navštívte obec Podhájskaokrese Nové Zámky.

Priváty Podhájska 1

Nesporne najväčšou atrakciou Podhájskej je jej termálne kúpalisko. Načerpať nové sily či zážitky tu máte možnosť počas celého roka. Vašej návšteve sa poteší 9 bazénov s vodou s teplotou 18 až 40 °C. Vyberiete si ten najteplejší alebo ten najstudenší? Voľba je len na Vás. Nezabúdajte na tobogány, ktoré sú príjemným spestrením pobytu. Šantením vo vode, slnením či oddychom čas rýchlo ubieha. Pokiaľ sa ešte nejaký zvýši, navštívte mieste wellness centrum. Podľahnite čaru saunovania, oddychu v tepidáriu či leňošeniu vo vírivke, kde máte na 100 % relax zaručený.

Obľúbenými variantami trávenia voľného času sú aj podujatia organizované na kúpalisku. Stretnúť s priateľmi a známymi sa môžete na akcii Hudobné leto plnej dobrej hudby. Pastva pre oči aj chuťové poháriky sa koná na Podhájskych dňoch klobás a tradičných špecialít. Ochutnáte zabíjačkové lahôdky, guľáš či domáci alkohol za sprievodu príjemnej muziky.

Ak sa už dostatočne vykúpete, vybláznite či zrelaxujete, vyrazte na potulky po okolí. Možno Vám učaruje neobarokový kaštieľ v obci Bardoňovo alebo ruiny kláštora Mariánska Čelaď pri obci Veľké Lovce. Obe miesta sa tešia turistickému záujmu. Hovorí sa, že najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta. To si máte možnosť overiť na Ranči Trilobit, ktorý Vás zahrnie zážitkami v rámci agroturistiky. Nielen mestské deti ocenia malé kozičky či jahniatka. Zaručujeme, že aj dospelí ich budú s radosťou kŕmiť.

Zaujímavou lokalitou je rovnako Archeopark Nitriansky Hrádok v Šuranoch. Po významnom nálezisku veľmi známej Hrádockej Venuše Vás budú sprevádzať informačné tabule. Posúďte sami, či sa toto miesto právom nazýva aj "Slovenská Trója".

Ubytovanie v súkromí Podhájska

Poznáte ubytovanie, kde sa budete cítiť ako doma? Ubytovanie v súkromí je to správnou voľbou. V momente, keď prekročíte prah dverí, priváta Vás komfortne a útulne zariadený objekt. Plne vybavenú kuchynku využijete na prípravu chutných raňajok či celodennej stravy. Ak však nechcete stráviť dlhý čas varením, nezúfajte, väčšina privátov má polohu blízko obchodov či reštaurácií.

Priváty Podhájska 2

K dispozícií sú pre Vás izby s rôznym počtom postelí, samozrejmosťou býva rovnako vlastná kúpeľňa a toaleta. Novinky vo svete či na sociálnych sietiach máte poruke vďaka WiFi pripojeniu či televízoru so satelitným príjmom. Alebo čo tak odložiť mobil a požičať si bicykle? Preskúmajte na nich okolie.

Aj večerné posedenie v záhrade má svoje čaro, pri grile alebo kotlíkovom guľáši. Porozprávajte si celodenné zážitky, načerpajte energiu do nového vzrušujúceho dňa, pripravte plány na zajtra. A možno sa k Vám pridá aj majiteľ a prezradí svoje zaručené tipy na výlety. Ubytovanie v súkromí má svoje čaro!

Ubytovanie v privátoch je mimoriadne vhodné pre letnú dovolenku, kedy môžete využiť množstvo výhod teplého počasia. Ak sa túžite kúpať v termálnej vode každý deň, vyberte si ubytovanie pri kúpalisku. Majitelia objektov radi privítajú rodiny s deťmi či skupinky priateľov, ktorých tento typ ubytovania určite nesklame.

Podhájska sa najmä v lete stáva obľúbenou destináciou turistov, ktorí vyrážajú za svojimi zážitkami. Okrem privátov sa však máte možnosť ubytovať v penziónoch. Väčšie či menšie penzióny Vám ponúkajú širšiu škálu služieb, 100 % servis či stravovanie počas dňa. Ak túžite po vlastnom objekte počas dovolenky, zvážte prenájom chaty či chalupy. Naskytá sa Vám pohodlné ubytovanie za príjemné ceny. Ak Vám postačí aj vlastný byt, ktorého prenájom nezaťaží Váš rozpočet, stavte na apartmány.

Priváty v okolí Podhájskej

Ubytovanie v súkromí v obci Podhájska je kombináciou útulného ubytovania a priaznivej ceny. Priváty sa však nachádzajú aj v okolitých obciach. Neďaleko od Podhájskej sa nachádza dedinka Radava, ktorá ponúka okrem ubytovania v súkromí aj návštevu Kostola sv. Ducha z roku 1700. Zaujímavosťou je fakt, že pod kostolom sa nachádza krypta rodu Dórovcov.

Priváty Podhájska 3

Upravené priváty vhodné na prenocovanie sú situované aj v osade Bardoňovo. V predmetnej obci sa nachádza známy kaštieľ, kde okrem obdivovania krásneho exteriéru si dáte aj obed či pohár vína v reštaurácii. Svoju pozornosť si vyžaduje aj Kostol sv. Bartolomeja z roku 1733, ktorý ukrýva skvosty v interiéri v podobe výzdoby či historických olejomalieb.

Len 9 kilometrov od Podhájskej leží obec Čechy. Ubytovaním v nej získate hneď niekoľko benefitov. Atraktívnym prostredím vedie cyklotrasa, ktorú však používajú aj peší turisti.

Nadšenci rybolovu tiež neprídu nakrátko. Rybník s násadou kaprov je neďaleko. V zimnom období sa využíva ako klzisko pre korčuliarov či hokejistov. Zašportujete si aj na svahoch s 200 metrov dlhým lyžiarskym vlekom. Maličké lyžiarske stredisko Pallag vyhľadávajú aj pre možnosť večerného lyžovania či bežkovania.

Už ste spoznali Podhájsku? Že ešte nie? Navštívte ju a z nej a jej okolia budete očarení. Relax, poznávanie, aktívny oddych, široká škála ubytovania -  to všetko v jednom ponúka Podhájska. Rezervujte si ubytovanie v súkromí a zbierajte zážitky.

Názory a odporúčania

Josef Beneš (starší pár - návštevník) 10.3.2019
normál
Karla Dašková (mladý pár - návštevník) 4.3.2019
Klidné místo
Jaroslav Fabian (mladý pár - návštevník) 24.2.2019
Pekna mala dedinka
Jiří Šturc (starší pár - návštevník) 23.9.2018
Kromě lázní toho moc k vidění není.
Svetlana a Monika (skupina - návštevník) 14.8.2016
Veselá a živá obec, veľa kultúrnych podujatí či už kino, živá hudba, alebo diskotéka. Všade milí a srdeční ľudia. Veľa čerstvej a krásnej, mimoriadne chutnej domácej zeleninky na každom kroku sa dá kúpiť. Areál kúpaliska veľký, pekne udržiavaný aj keď my sme tam za kúpaním nešli. V areáli služby všetkého druhu, dobré jedlo, zmrzlina, dá sa tam kúpiť od šiat, plaviek, uterákov, kozmetiky až po suveníry a hračky pre deti úplne všetko. Chcem pochváliť tamojších pekárov, taký dobrý chlieb ako tam, som už dávno nejedla. Vynikajúci chlebík skutočne.
František Buczek (starší pár - návštevník) 8.10.2015
Podhajská je klidná obec, ve které je patrná velká výstavba nových rekreačních objektů a vylepšování infrastruktury. Podhajská se i v České republice postupně velmi rychle stala známým pojmem jako velmi dobré a ze zdravotního hlediska účinné termální lázně.
Marie Lysá (starší pár - návštevník) 7.10.2015
Ubytování je několik metrů od obchodu, vedle je restaurace, naproti Letní kino.
Josef KUBESA (sólo hosť - návštevník) 5.10.2015
Jel jsem s cílem využít slanou termální vodu. Naplněno mé očekávání. Rád se vrátím.
Jiří Křesťan (starší pár - návštevník) 30.9.2015
V obci je čisto,obchody s potravinami jsou slušně zásobené,je zde lékařská služba, lékárna, železniční zastávka a pravidelné autobusové linky.
Jozef Prevužňák (starší pár - návštevník) 1.7.2015
V podhájské jsme byli už moc krát a rádi se tam vracíme
Jan Kalivoda (sólo hosť - návštevník) 14.5.2015
Vesnička je poblíž Podhájské, kde jsou známé lázně, ale je zde ten klid, co zabezpečuje již zmíněnou relaxaci.
Zobraziť viac...