Apartmány len 150 metrov od kúpaliska

Apartmány Jozefinka Vám ponúkajú komfortné ubytovanie v obci Podhájska, len 150 metrov od termálneho kúpaliska a wellness centra Aquamarin. Ak túžite po pokojnej dovolenke v blízkosti kúpaliska, ste na správnom mieste. Termálna voda osvieži telo aj ducha. Množstvo bazénov, víriviek, sáun, procedúr a doplnkových služieb robí z Podhájskej dovolenkové miesto obľúbene, nie len u Slovákov, ale aj u zahraničnej klientely.

Naším hosťom sú k dispozícii štyri novopostavené priestranné apartmány s vlastným vchodom a kompletným vybavením. Každý apartmán je dvojlôžkový s možnosťou pridania prístelky. Apartmán ďalej tvori kuchynka s chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, jednoplatničkou a kuchynským riadom. Samozrejmosťou apartmáne je jedálenský stôl s posedením, televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet. Súčasťou apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Kú každému apartmánu patrí vlastná terasa s posedením. Tu môžete grilovať, oddychovať a vychutnávať kávičku či pivko.

Bezplatné parkovanie pre našich hostí máme zabezpečené pri apartmánoch v uzatvorenom dvore s kamerovým systémom. Ak prídete vlakom, vlaková stanica je vo vzdialenosti 500 metrov a autobusová zástavka zhruba 100 metrov. Tešíme sa na Vašu návštevu a na stretnutie s Vami.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá