Len 150 metrov od termálneho kúpaliska

Slnečné apartmány sú situované v pokojnej časti kúpeľnej obce Podhájska, vo vzdialenosti len 150 metrov od komplexu termálneho kúpaliska Podhájska. Naši hostia si tak môžu užívať celodenný neobmedzený relax a oddych v bazénovom a vitálnom svete kúpaliska, ktorého súčasťou je aj novovybudované špičkové wellness centrum Aquamarín.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v troch nových, štýlovo a moderne zariadených apartmánoch, nachádzajúcich sa na prízemí apartmánového domu. K dispozícii sú Vám dva dvojlôžkové apartmány s možnosťou jednej prístelky alebo jeden väčší apartmán, v ktorom sa pohodlne ubytujú 3 až 4 osoby. Apartmány sú ladené v príjemných farbách, pričom disponujú priestrannou slnečnou terasou s možnosťou vonkajšieho posedenia. Každý z apartmánov pozostáva z jednej väčšej miestnosti, ktorá slúži súčasne ako obývacia aj spálňová časť. Samozrejmosťou apartmánov je kompletne zariadená kuchynka s jedálenským posedením, v ktorej je Vám plne k dispozícii vstavaná chladnička, dvojplatnička, mikrovlnná rúra a varná kanvica. Každý z apartmánov je ďalej vybavený televízorom so satelitnou digitálnou televíziou Skylink, WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.V kúpeľni je aj radiátor vhodný na sušenie mokrých uterákov.

Parkovanie hostí je zabezpečené priamo pri apartmánovom dome. Ku každému apartmánu prislúcha jedno parkovacie miesto zadarmo. Veríme, že si u nás príjemne oddýchnete a načerpáte mnoho nových síl. Tešíme sa na Vašu návštevu.