Loading

Ubytovanie v Hlohovci

(0 objektov + 33 objektov v okolí 25 km)

Ubytovanie Dvorníky

Dvorníky (Hlohovec 8,7 km vzdušne), v obci / v meste
Ponúkame dlhodobé ubytovanie - dohoda

Majer Malženice

Malženice (Hlohovec 9,6 km vzdušne), v obci / v meste
Výnimočné ubytovanie v bývalom kaštieli

Ubytovňa Pod zeleným stromom

Zavar (Hlohovec 12,5 km vzdušne), v obci / v meste
Vhodné pre robotníkov a študentov

Robotnícka ubytovňa Šúrovce

Šúrovce (Hlohovec 12,6 km vzdušne), na okraji obce / mesta
Nové robotnícke ubytovanie za super cenu

Ubytovňa MIA

Zavar (Hlohovec 12,7 km vzdušne), v obci / v meste
Veľmi lacné ubytovanie

Ubytovňa LUKA

Zavar (Hlohovec 12,8 km vzdušne), v obci / v meste, v centre...
Nové - priamo v centre, výhodná cena!

Ubytovňa Obchodné centrum Zavar

Zavar (Hlohovec 12,8 km vzdušne), v obci / v meste
Lacné ubytovanie pri Trnave a Peugeote

Ubytovňa v Trnave

Trnava (Hlohovec 15,7 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Lacné, kvalitné, dlhodobé ubytovanie

Hotel Premier

Trnava (Hlohovec 16,5 km vzdušne), v obci / v meste, v centr...
Ubytovanie v historickom centre Trnavy!

Ubytovanie Sereď

Sereď (Hlohovec 16,6 km vzdušne), v obci / v meste, v centre...
Pri dlhodobom nájme možná zľava!
1 - 33 / 33

Hlohovec

Hlohovec 1

Malé mestečká majú svoje osobité čaro. Nenájdete v nich typický ruch veľkomesta, no ponúkajú všetko, čo potrebujete. Kultúru, historické budovy, námestia s obchodmi a kaviarničkami. Pokiaľ sú menšie mestá cieľom Vašich potuliek po Slovensku, určite by ste nemali vynechať ani Hlohovec.

Hlohovec je mestečko v Trnavskom kraji. Patrí medzi staršie mestá s dlhou tradíciou, prvýkrát sa spomína už v roku 1113. Samotné mesto malo v minulosti veľký význam, boli mu udelené aj mestské privilégiá ako právo trhu či mestskej samosprávy. Nie vždy sa mu však darilo a jeho obyvateľstvo zažilo aj vpád tureckých vojsk, ktoré za sebou nechali poriadnu spúšť. Ale aj napriek tomu sa postupne postavilo na nohy a v súčasnosti Vám vie ponúknuť vynikajúce služby.

Hlohovec 2

Hlohovec ponúka hneď niekoľko zaujímavostí, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Ide hlavne o Hlohovecký zámok, ktorý má svoje zlaté časy žiaľ za sebou. Jeho vybavenie interiéru však môžete vidieť v zbierke hradu Červený Kameň. Ďalšou zaujímavosťou je Kostol svätého Michala, ktorý bol postavený v roku 1242. Historickým unikátom je aj miestne empírové divadlo, v ktorom hral dokonca aj geniálny Ludwig van Beethoven. A pokiaľ Vás zaujíma niečo, čo nemôžete vidieť každý jeden deň, určite navštívte taktiež miestnu hvezdáreň. Uvidíte v ňom oblohu tak, ako ste ju nikdy predtým nevideli.

Hlohovec nesklame ani turistov. Tí sa môžu vydať na rôzne krásne miesta, napríklad do pohoria Považský Inovec alebo do Malých či Bielych Karpát. Všetky okolité pohoria ponúkajú nenáročné túry, rovnako ako aj poriadne turistické výzvy. Máte sa preto na čo tešiť.

Hlohovec 3

V okolí Hlohovca je ohromný počet všakovakých aktivít, ktorým môžete venovať svoj voľný čas počas Vašej dovolenky. V blízkosti je dvojica mimoriadne zaujímavých miest. Tým prvým je Trnava a druhým sú Piešťany. Trnava sa preslávila množstvo historických pamiatok, pričom Piešťany môžete navštíviť vďaka ich miestnym kúpeľom. Vychutnať si tu môžete vyhliadkovú plavbu loďou po Váhu alebo golf, skrátka nuda Vám tu hroziť nebude. Veľmi zaujímavou atrakciou je aj neďaleká jaskyňa Driny, nachádzajúca sa v blízkosti Smoleníc.

V lete si tu užijete vody až až. Kúpalisko môžete využiť aj priamo v Hlohovci, ďalšie sú v Trnave a v Piešťanoch. V poslednom menovanom meste sa nachádzajú taktiež krásne a preslávené kúpele, ktoré sme už spomínali. No a pokiaľ máte radi prírodné nádrže, kúsok od Hlohovca je obľúbená Sĺňava.

Hlohovec je mestečkom, ktoré sa nachádza v centre množstva turistických zaujímavostí. A navyše má aj vynikajúcu dopravnú dostupnosť. Rovnako pestrá je tu škála najrôznejších ubytovacích zariadení. Sú tu hotely v centre mesta, rovnako aj penzióny v prekrásnych historických budovách. Prípadne si môžete vybrať zo širokej ponuky lacného ubytovania vo vybavených apartmánoch či privátoch. Skrátka každý si tu bude vedieť vybrať presne také ubytovanie, ktoré mu bude vyhovovať najviac.