Štýlové, blízko kúpeľov a super cena!

Rodinný Pension Danninger je situovaný v tichom prostredí kúpeľného mestečka Piešťany, len 10 minút pokojnou pešou chôdzou od centra kúpeľného ostrova.

Výborná poloha penziónu je tak zárukou dovolenky plnej oddychu, relaxácie a príjemných romantických prechádzok po historickom centre mesta či nábreží rieky Váh. Zaiste dobre padne aj návšteva hradov a zámkov ako sú Beckov, Tematín alebo Trenčiansky hrad. Spríjemniť Váš pobyt si tak môžete okrem liečivých kúpeľných procedúr aj využívaním tenisových kurtov, hraním golfu, vyskúšaním vodného lyžovania či plavbou na vyhliadkovej lodi.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie s celkovou kapacitou 15 - 17 lôžok, v príjemne zariadených štyroch izbách a jednom štúdiu, ktoré je súčasťou rodinného penziónu. Ubytovanie je bezbariérové a vhodné pre pacientov využívajúcich rehabilitačnú liečbu v Adeli Medical Center.

Vybrať si u nás môžete spomedzi jednej 2-lôžkovej izby, jednej 3-lôžkovej izby s možnosťou využitia prístelky, dvoch 4-lôžkových izieb a jedného pohodlne zariadeného štúdia s kapacitou pre 2 až 3 osoby.

Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Súčasťou štúdia je taktiež kompletne vybavená kuchynka prispôsobená na plnohodnotnú prípravu vlastných jedál. Ubytovanie radi poskytneme aj invalidným hosťom a seniorom, pre ktorých máme pripravené dve izby s bezbariérovým prístupom, umiestnené na prízemí penziónu. Všetci ubytovaní hostia môžu taktiež v penzióne využívať dve plne zariadené kuchyne a príjemnú spoločenskú miestnosť s pohodlným posedením a televízorom.

Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára pekne upravená záhrada penziónu, v ktorej si máte možnosť oddýchnuť v altánku s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom grile. Relaxovať u nás môžete aj pri hraní stolného tenisu alebo cyklistike, ku ktorej Vám radi zapožičiame bicykle. K ubytovaniu si u nás môžete objednať taktiež chutné raňajky či polpenziu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba zosobašené páry