Výnimočné ubytovanie v bývalom kaštieli

Víta Vás Majer Malženice, bývalý kaštieľ, v ktorom nájdete pokoj od každodenného stresu a zhonu. Nachádzame sa na západnom Slovensku v rovnomennej obci Malženice, ktorá spadá do Trnavského kraja.

Celoročne ubytujeme až 52 hostí v piatich 2-lôžkových, dvoch 3-lôžkových, štyroch 4-lôžkových a štyroch 5-lôžkových izbách. Celý Majer je určený pre jednu skupinu ľudí a preto je vhodný napríklad na organizáciu svadieb, osláv, rautov či konferencií. Nachádzajú sa tu tri spoločenské miestnosti s jedálenským posedením, z toho dve disponujú televízorom a gaučom. Pre Vaše spoločenské stretnutia Vám radi pripravíme chutné občerstvenie a milovníci vína si určite prídu na svoje v našej vinárni. V objekte sa nachádzajú dve plne vybavené kuchyne s elektrickou rúrou, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mrazničkou a jedálenským posedením. Jedna z kuchýň je profesionálna a jej súčasťou je veľký chladiaci box na nápoje. V objekte nájdete päť kúpeľní s toaletou, z toho štyri disponujú sprchovacím kútom a jedna vaňou. Ďalšie dve toalety sú situované samostatne.

V letnom období ponúkame aj romantické spanie v dvoch sudoch, spolu pre 4 osoby. Pri obsadení dvoch lôžok v sude na Vás ako darček čaká vychladená fľaša vínka.

Bezplatné WiFi pripojenie na internet je u nás samozrejmosťou. V exteriéri na Vás čaká priestorná záhrada a príjemné posedenie na terase či v altánku. Pripravíte si tu chutné jedlá na grile či v kotlíku alebo si budete len tak vychutnávať príjemnú atmosféru vonkajšieho krbu. V letnom období Vám iste príde vhod osvieženie v bazéne. Perfektný oddych si môžete dopriať aj v kúpacej kadi. Ak sa budete chcieť trochu rozhýbať a zabaviť sa, zahráte si stolný futbal. Nezabúdame ani na našich najmenších hostí - radi Vám zapožičiame detskú postieľku a jedálenskú stoličku. Milovníci cyklistiky alebo zimných športov si svoju výbavu bezpečne uchovajú v samostatnej miestnosti. S parkovaním si nemusíte robiť starosti, až 40 áut si bez obáv zaparkujete priamo pri objekte.

Až budete u nás, určite sa vydajte obdivovať krásy okolia Malženíc, ktoré ponúkajú množstvo výletov a atrakcií. Urobte si peknú vychádzku do parku Húština ktorý sa nachádza hneď v blízkosti nášho ubytovania. V lete sa okúpte hneď na niekoľkých kúpaliskách, ako je Hlohovec, Castiglione, Slávia - Relax, Dobrá Voda alebo Kamenný mlyn. Deti vezmite do Funny Parku Piešťany a ak patríte medzi milovníkov prírodných zaujímavostí, vydajte sa do jaskyne Driny a jaskyne Deravá skala. V zime si zašportujte v Ski Ahoj - Banka a potom sa zrelaxujte napríklad v termálnych kúpaliskách Koplotovce, Eva a Vincov les.

Príďte k nám zažiť kúsok histórie a vedzte, že sa Vám bude ťažko odchádzať!