Krásne ubytovanie v centre mesta!

Ubytovanie Trnava sa nachádza v pokojnej časti mesta Trnava, v blízkosti centra. Ideálnu polohu ubytovania ocenia najmä robotníci, brigádnici, turisti, či obchodných cestujúcich, ktorí týmto mestom iba prechádzajú.

Mesto Trnava poskytuje návštevníkom pravidelné kultúrne podujatia ako Trnavské organové dni či Medzinárodný folklórny festival Trnavská Brána. Milovníci histórie sa pokochajú návštevou Smolenického hradu, kaštieľa Budmerice, Dolná Krupá i zrúcaniny hradu Ostrý Kameň. Za zmienku stojí aj chránený areál Trnavských rybníkov, ktorý Vás zaujme vzácnymi druhmi vtáctva na Slovensku. V letných mesiacoch sa osviežite na prírodnom kúpalisku Kamenný mlyn. Nájdete tu aj amfiteáter, detské ihrisko a skvelé cyklotrasy, vhodné aj na in-line korčuľovanie.

Celoročne Vás radi ubytujeme v našom ubytovacom zariadení s maximálnou kapacitou pre 48 osôb. Ubytovanie je prispôsobené pre krátkodobé i dlhodobé pobyty a môžete sa u nás ubytovať v týchto ubytovacích jednotkách:
- dvanástich 2-lôžkových izbách,
- dvoch 3-lôžkových izbách,
- troch 4-lôžkových apartmánoch s dvomi spálňami,
- jednom 6-lôžkovom apartmáne s tromi spálňami, s balkónom a gaučom.

Všetky izby disponujú samostatnými lôžkami s televízorom s káblovým príjmom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Samozrejmosťou každej izby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Apartmány sú rovnako vybavené samostatnými lôžkami, klimatizáciou, televízorom s káblovým príjmom. Nechýba tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou alebo vaňou. Apartmán s dvomi spálňami a apartmán s tromi spálňami je navyše dovybavený práčkou. Všetky apartmány majú vlastnú kuchyňu s jedálenským posedením, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničku s mrazničkou. V celom objekte je možnosť bezplatného WiFi aj káblového pripojenia na internet.

Po celom dni si príjemne posedíte a oddýchnete na terase s posedením. Naši hostia majú v cene ubytovania zabezpečené pravidelné upratovanie prenajatých priestorov. Priamo pri objekte si zaparkujete Vaše autá na parkovisku s monitorovacím kamerovým systémom. Už teraz sa tešíme na Vás v našom Ubytovaní Trnava.


Preferujeme: Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Domáce zvieratá