Ubytovňa s vonkajším bazénom!

Ubytovňa Dobrotka sa nachádza v pokojnom prostredí mesta Nitra (mestská časť Dražovce), vo vzdialenosti iba 1 km od priemyselného parku Dražovce a iba 5 km od historického centra mesta. Ubytovňa poskytuje kvalitné krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie pre obchodných cestujúcich, skupiny pracujúcich robotníkov ale i turistov a rodinky s deťmi.

Mesto Nitra je naozaj krásne a milovníci histórie a kultúry si tu zaručene prídu na svoje. Navštívte historické centrum a spoločensky sa vyžite v známom Divadle Andreja Bagara, kde stretnete veľa populárnych hercov súčasnej slovenskej hereckej elity. Teplé letné večery strávite aj v príjemných reštauráciach s kaviarničkami a terasami. Lokalita ponúka aj mnoho možností turistiky, celodenných výletov i relaxu na miestnych kúpaliskách. Určite navštívte novootvorené Kúpalisko na Sihoti, kde sa Vaše deti dokonale vyšantia.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 21 osôb. Ubytovaní budete v jednej 3-lôžkovej, dvoch 4-lôžkových a dvoch 5-lôžkových izbách vybavených samostatnými lôžkami (na požiadanie je možné lôžka spojiť na manželské lôžko). Izby disponujú prístupom na balkón, televízorom s plochou LCD obrazovkou a rádiom. Ubytovaní hostia môžu využívať dve spoločenské miestnosti (z toho v jednej je fajčenie povolené). Obe miestnosti sú vybavené televízorom s plochou LCD obrazovkou, rádiom, CD/DVD prehrávačom a spoločenskými hrami.

Súčasťou spoločenských miestností sú aj kompletne zariadené kuchyne vybavené keramickou varnou doskou s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, fritézou, hriankovačom a tousterom. Hosťom v ubytovni je k dispozícii päť kúpeľní so sprchovými kútmi a štyri toalety umiestnené na prízemí. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého penziónu.

Príjemné prostredie na Vás čaká aj v exteriéri ubytovne. Vaše detičky sa vyšantia na hojdačke a preliezkach a Vy si medzitým príjemne posedíte pri ohníku alebo na terase či pri grilovačke s priateľmi. Za ubytovňou si užijete aj vodné radovánky, nájdete tu totiž vonkajší bazén. Na požiadanie Vám na potulky Nitrou radi zapožičiame aj naše bicykle. Dlhodobejšie ubytovaní hostia určite ocenia taktiež možnosť zapožičania žehličky a práčky. Svoje autá si môžete bezpečne a bezplatne odparkovať priamo pri ubytovaní.

Radi Vás privítame počas celého roka v našej Ubytovni Dobrotka! Tešíme sa na Vás!