Voľný termín - 5.-7.4.2019 cena 500 €

Pozývame Vás na výnimočné miesto na samote v lese, v srdci prírody Ružinskej priehrady. Príďte na Chatu Marica, kde si oddýchnete od každodenného zhonu a neberiete nové sily do ďalších dní.

Chata ponúka ubytovanie s kapacitou 16 lôžok. K dispozícii je 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou doloženia 4 prísteliek. Každá izba má novú kúpeľňu s toaletou. Na trávenie voľných chvíľ Vám poslúži obrovská spoločenská miestnosť s posedením pri krbe, jedálenskou častou a oddelenou zónou na sledovanie TV, knižnicou a detským kútikom z hračkami a hrami. V celom objekte je WiFi pripojenie na internet, možnosť hrania spoločenských hier a šipiek. Stravu si môžete pripraviť v kompletne zariadenej kuchyni (plynový sporák s digestorom, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, fritovací hrniec, rýchlovarná kanvica, hriankovač, kávovar, mixér, odšťavovač, chladnička, umývačka riadu, práčka). Slnečné letné dni si vychutnáte na priestrannej terase so slnečníkmi.

Priamo pri chate máte možnosť grilovania a varenia guľášu pri vonkajšom murovanom ohnisku s altánkom. Deti sa vybláznia na pieskovisku, hojdačke, šmýkačke, lanovke či trampolíne. Loptové hry, tenis alebo inline hokej si zahráte na oplotenom multifunkčnom ihrisku. Atrakciou je bezpochyby kanoe, vodné lyžovanie za člnom, wakeboard a watertubing. Tiež si môžete vyskúšať lezenie na lezeckej stene a golfový putting green. Na svoje si tu prídu hubári, rybári, milovníci turistiky a cykloturistiky. Veľmi blízko je zimné stredisko Krompachy Plejsy cca 15 minút autom z chaty. Vleky sú tu pre malých aj veľkých, zjazdovky ľahké aj náročné, výborne podmienky celú zimu. Ďalšie je stredisko Jahodná (25 km) z chaty.

Chata Marica je obklopená množstvom malebných zákutí, ktoré môžete objavovať pri plavbe v člne či kanoe. Aj nič nerobenie je oddych od každodenného stresu, ktorý prežívate v meste. Váš mozog by mal vypnúť a zrelaxovať. Príďte a doprajte si osviežujúci relax ďaleko od uponáhľaného mesta. Využite chatu Marica počas celého roka. Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá