Kvalitná domáca strava, pohoda a kľud

Škola v prírode Kysak ponúka ubytovanie v 3-lôžkových izbách s možnosťou prístelky s vlastnými kúpeľňami a v 2-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou a televízorom so satelitom. Vonkajšie sociálne zariadenie je spoločné. Slúži pre účastníkov pobytu v čase voľného pohybu v areáli školy, prípadne pre stanujúcich návštevníkov. Zadarmo je tu aj WIFI signál v celej budove.

Na 6 ha pozemku je k dispozícii futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko, outdoor fitnes ihrisko, preliezačky a hojdačky pre deti. Atraktívnou činnosťou pre milovníkov vodných športov je možnosť splavovania Hornádu od Ružínskej priehrady až po areál školy. Ponúkame zahrať si stolný tenis, prípadne si spríjemniť pobyt jazdou na koni na neďalekej usadlosti.

Pre možnosti výjazdových rokovaní firiem a podnikov sú k dispozícii 2 školiace miestnosti s LCD televízormi. V areáli školy je pre veľké skupiny pripravené ohnisko pre táboráky a zastrešený krb na opekanie a grilovanie pre menšie skupiny.

Organizujeme svadobné hostiny, rodinné oslavy a pomaturitné stretnutia. Ponúkame taktiež sobáš v areáli školy. Poskytujeme priestory na víkendové akcie, športové podujatia pre organizácie, sústredenia pre spevácke zbory (klavír) a duchovné cvičenia.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá