Pohoda a ticho lesa

Chalupa pod lesom je situovaná v príjemnej pokojnej lokalite na okraji malebnej obce Hendrichovce, nachádzajúcej sa v krásnom prostredí Šarišskej vrchoviny. Ideálna poloha ubytovania na okraji lesa ako aj v tesnej blízkosti multifunkčného ihriska a rozľahlého rybníka o rozlohe 33 árov, poskytuje našim hosťom ideálne zázemie pre prežitie pokojnej dovolenky plnej oddychu. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete podnikaním príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr, člnkovaním, vodným bicyklovaním alebo zberom húb. Multifunkčné ihrisko je možné využiť aj pre hranie rôznych loptových hier či tenisu. Na svoje si tu prídu aj Vaše detičky, ktorým budú na blízkom detskom ihrisku (cca 30 m od chaty) k dispozícii preliezky, hojdačky a šmýkačky.

Chalupa je hosťom k dispozícii celoročne. Disponuje celkovou kapacitou pre 10 osôb. Využívať v nej môžete tri izby, jednu dvojlôžkovú a dve väčšie štvorlôžkové izby, vybavené televízorom so satelitom a poschodovými posteľami. Súčasťou chalupy je zároveň vstupná predsieň s možnosťou pohodlného rohového posedenia, ktorá je zároveň využiteľná ako spoločenská miestnosť. Na prípravu vlastnej stravy Vám v objekte poslúži plne zariadená kuchynka s plynovou dvojplatničkou, dvomi mikrovlnnými rúrami, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V prípade potreby je jedna z izieb ako aj vstupná predsieň chalupy vybavená ďalšou chladničkou. Samozrejmosťou ubytovania sú dve samostatné toalety a jedna kúpeľňa s dvomi sprchovacími kútmi a umývadlami.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu ubytovaní hostia taktiež v záhradnej časti chalupy s krytým prístreškom s posedením s možnosťou opekania a grilovania. Počas Vášho pobytu u nás si môžete taktiež pochutnať na chutne pripravených a čerstvo ulovených pstruhoch, ktoré sú umiestnené v záhradnej nádrži chalupy. Parkovanie Vašich áut je možné bezplatne priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.