Nová drevenička, blízko vleku!

Drevenica Poráčska Dolina je situovaná v chatovej osade, neďaleko obce Poráč. Naša drevenica je ideálnym ubytovaním pre rodinné pobyty, firemné akcie i stretnutia priateľov.

Tu na Vás čaká nádherná príroda, čerstvý vzduch, turistické chodníčky i viaceré možnosti na lyžovanie. V blízkosti drevenice si aktívne oddýchnete prechádzkami do prírody i cyklistikou. Ak k nám zavítate s Vašimi ratolesťami, určite sa potešia výletu do Zoo v Spišskej Novej Vsi, na Spišský hrad alebo kúpaniu na Kúpalisku Spišská Nová Ves či v Turzovskom jazere. V zime si nezabudnite so sebou vziať aj lyže, ktoré využijete v lyžiarskych strediskách Poráč Park, Poráč SKI Brodok a Levočská dolina.

Príďte sa ubytovať do našej celoročne dostupnej drevenice, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 11 osôb. V drevenici sa nachádza spoločenská miestnosť s posedením, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD/DVD prehrávačom, videom a rôznymi spoločenskými hrami. Atmosféru domova Vám vytvorí praskajúce drevo z krbu. Vaše jedlá si pripravíte v kuchyni, s jedálenským posedením, elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Pre hostí je k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Dokonale si oddýchnete v 2-lôžkovej spálni so samostatnými lôžkami, 5-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a tromi samostatnými lôžkami, 4-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami.

V exteriéri strávite voľný čas posedením na terase, opekaním i varením kotlíkového gulášu. Pre spríjemnenie Vášho pobytu sa môžete pohojdať na záhradnej hojdačke a detičky poteší aj detská hojdačka. Už na Silvestra 2017 zrelaxujete v 6-miestnej fínskej kadi! Tešíme sa na Váš pobyt v Drevenici Poráčska Dolina.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí