Loading

Ubytovanie Relax Center Plejsy

(25 objektov v okolí 25 km)
Relax Center Plejsy

Relax Center Plejsy

Krompachy

Východ Slovenska naši lyžiari častokrát obchádzajú. Možno ani nevedia o čo prichádzajú. Nepoškvrnená príroda, ktorá je pred zrakmi turistov tak trochu ukrytá ponúka čosi aj pre nich. Azda tým najlepším lyžiarskym strediskom, ktoré tu môžu navštíviť je Relax Center Plejsy.

Lyžiarske stredisko má viac ako príznačný názov, pretože služby v stredisku ponúkajú skvelé možnosti aktívneho oddychu. Kde toto všetko nájdete? Len kúsok od Krompách. Dostať sa tu môžete napríklad zo Spišského Podhradia. Stredisko sa rozprestiera na severných svahoch Krompašského vrchu. Aj vďaka severnej orientácií je na Plejsoch vždy dostatok snehu.

Relax Center Plejsy nie je len tak hocijakým lyžiarskym strediskom. Ide o jedno z tých väčších a moderných centier lyžovania. O jeho úrovni svedčí aj organizácia medzinárodných lyžiarskych podujatí, ako napríklad preteky Európskeho pohára v lyžovaní.

Stredisko ponúka viac ako dostatočné prevýšenie. Rozprestiera sa v rozmedzí 470 - 912 metrov nad morom. Viete, čo je na Plejsoch ale úplne najlepšie? Že si tu zalyžujú všetky skupiny lyžiarov. Nájdete tu trate pre začiatočníkov, stredne pokročilých ale aj pre úplných expertov. Najviac zjazdoviek je určených stredne pokročilým lyžiarom. Stredisko je preto vhodné tak pre rodinnú lyžovačku ako aj pre zdokonalenie sa každého lyžiara vo svojom umení.

Myslíte si, že ide len o nejakého drobca medzi lyžiarskymi strediskami? Omyl! Stredisko Plejsy Vám ponúkne až 9 km zjazdoviek. Jeho pýchou je hlavná zjazdovka, ktorá obsahuje všetky náročnosti s ktorými sa môžete stretnúť. Na začiatku je najstrmší sklon, neskôr prechádza do strednej náročnosti a záver je mierneho sklonu vhodného aj pre začiatočníkov. Nadštandardná je aj najdlhšia zjazdovka strediska. Meria až 2500 metrov. O Vaše pohodlie pri lyžovaní sa postará až 5 vlekov.

Ostatné doplnkové služby na Plejsoch sú na európskej úrovni. Dostatok parkovacích miest, bufety, reštaurácia, komplexný systém umelého zasnežovania či umelé osvetlenie pre večerné lyžovanie. Vďaka tomu budete lyžovať do neskorých večerných hodín až do skorej jari. Priemerná lyžiarska sezóna má až 123 dní čo dokazuje, že si tu zalyžujete skutočne veľmi dlho.

Okolie strediska ponúka možnosti zaujímavých výletov, či už do blízkeho Slovenského raja alebo do spomínaného Spišského Podhradia. Na svoje si tu prídu milovníci histórie, kultúry, prírody aj športov. Nezabudlo sa ani na nadšencov bežeckého lyžovania. Nájdete tu až 11 km bežeckých tratí, na ktorých môžete trénovať od rána do večera.

Na Plejsoch to žije. A hlavne v zime. Množstvo turistov si vyžaduje široké ubytovacie kapacity. Tie tu máte k dispozícii v najrôznejšej kvalite a cenovej hladine. Od moderných penziónov a krásnych chatiek až po príjemné a tiché priváty v blízkych dedinkách. Navyše priamo pri vlekoch Vám maximálny komfort počas Vášho pobytu zabezpečí Hotel Plejsy. Tak hor sa na lyžovačku.

... zobraziť viac

Casa Blanca

7,9 km od Relax Center Plejsy, Spišské Vlachy, v rekreačnej o...
V krásnom prostredí s rozľahlou záhradou

Chata Dáša

11,2 km od Relax Center Plejsy, Poráč, v rekreačnej oblasti,...
V nádhernom prostredí pri lyž. stredisku

Four Seasons Cottage

11,2 km od Relax Center Plejsy, Poráč, v rekreačnej oblasti,...
Nádherné prostredie pre rodiny s deťmi!

Chata Madam

11,3 km od Relax Center Plejsy, Poráč, v rekreačnej oblasti,...
Ubytovanie pre rodiny a turistov

Chata Daniela

11,4 km od Relax Center Plejsy, Poráč, v rekreačnej oblasti,...
Dokonalý relax v krásnom prostredí

Chata Anna

11,5 km od Relax Center Plejsy, Poráč, v rekreačnej oblasti,...
Relax v peknom a príjemnom prostredí

Drevenica Poráčska Dolina

11,5 km od Relax Center Plejsy, Poráč, v rekreačnej oblasti,...
Nová drevenička, blízko vleku!

Chata Marica

11,6 km od Relax Center Plejsy, Margecany, na samote, v lese
12.-14.6.2020 víkend cena 620€

Chata Diana

11,6 km od Relax Center Plejsy, Poráč, v rekreačnej oblasti,...
Veľmi pekná chata pri lese

Penzión Podzámok

15,5 km od Relax Center Plejsy, Spišské Podhradie, na okraji...
Penzión priamo pod SPIŠSKÝM HRADOM
1 - 25 / 25