Nádherné prostredie pre rodiny s deťmi!

Four Seasons Cottage je situovaná v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Poráčska dolina v Slovenskom rudohorí a z časti aj v Slovenskom raji. Svojou výbornou polohou, nachádza sa vo vzdialenosti asi 500 m od rekreačného komplexu Poráč Park relax & sport centrum, má celoročné využitie.

Leto je tu ako stvorené pre milovníkov turistiky, hubárčenia a cykloturistiky. Okolie chaty ale aj celej Poráčskej doliny ponúka množstvo cyklistických trás i pešie túry cez krásne kaňony Slovenského raja. Jednou z najznámejších jaskýň v okolí je Šarkanova diera. V zime je tu skvelá lyžovačka v lyžiarskych strediskách Poráč Park a Brodok.

Chata Vám poskytuje počas celého roka útulné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 9 osôb. Predstavuje tak ideálnu voľbu pre ubytovanie rodiniek s deťmi ako aj menších skupín priateľov a známych.

Na prízemí sú hosťom k dispozícii dve 2-lôžkové izby s manželským lôžkom a priestranná spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a detským kútikom. Na prípravu chutných jedál Vám tu poslúži kuchyňa vybavená elektrickým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou a toasterom. Na poschodí je pre Vás pripravená jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou a prístupom na balkón ako aj jedna 3-lôžková izba so samostatnými lôžkami.

Four Seasons Cottage ponúka hosťom aj zastrešený altánok na opekanie a grilovanie. Pred chatou je tiež ohnisko, kde máte možnosť pripraviť si chutný guláš. Kotlík je plne k dispozícii podľa požiadaviek klientov. Vašu lyžiarsku výstroj či bicykle starostlivo uschováme. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.

Dúfame, že si našu zrekonštruovanú chatu obľúbite a budete sa sem radi vracať. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí