Loading

Ubytovanie v Drienici

(3 objekty + 5 objektov v okolí 25 km)

Chata Drienica

Drienica, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
500 m od lyžiar. strediska Ski Drienica!

Rekreačný dom White House

Drienica, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
LASTMINUTE -Vonkajší krb, vírivka, sauna

Hotel & Wellness centrum Javorná

Drienica, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Wellness na horách s bohatými aktivitami

Chalupa pod lesom

Hendrichovce (Drienica 14,5 km vzdušne), na okraji obce / mesta, pri lese / na okr...
Pohoda a ticho lesa
1 - 8 / 8

Drienica

Raj v zime a v lete. Malebné stredisko Drienica je situované v pohorí Čergov v Drienickej doline nad obcou Drienica asi 4 km od Sabinova. Je to miesto v horách, kde si užijete tak zimnú ako aj letnú dovolenku. Je to ideálne miesto pre rodiny, romantické výlety, oddych a relax.

Stredisko Vám ponúka v rámci letnej dovolenky možnosti na turistika v okolitej prírode. Môžete si tu zajazdiť na koni, zahrať tenis a iné loptové hry. Z vodných športov je tu možnosť kúpania sa a ten kto nevie plávať sa môže len tak slniť na lehátku alebo loviť ryby.

V zime si tu užijete takisto. Na svoje si prídu predovšetkým lyžiari, snowbordisti na pekných upravovaných zjazdovkách. Pre bežkárov sú tu pripravené bežecké trate.

Ubytovacie podmienky sú vyhovujúce pre všetky typy dovolenkárov. Nájdete tu dostatok ubytovacích kapacít ako sú hotely, chaty pre rodinky. V blízkom okolí tu nájdete mnoho apartmánov, privátov a ubytovania rodinného typu.

Ku krásnej dovolenke patrí aj poznávanie okolia. Keď po horskej turistike, či lyžovaní zatúžite po kultúre, stačí navštíviť blízke mesto Sabinov, ktoré sa nazýva aj Oscarové mesto. Prečo? Vedia to asi len jeho obyvatelia a fanúšikovia filmov. V roku 1964 sa tu nakrúcal film ocenený Oscarom: Obchod na korze. Ďalej sa tu nachádzajú historické pamiatky ako rímskokatolícky, evanjelický a gréckokatolícky kostol, stará radnica a piaristické gymnázium.Prajeme Vám veľa krásnych zážitkov z dovolenky v Drienici.