Ubytovanie pre rodiny a turistov

Chata Madam je situovaná v krásnom horskom prostredí Poráčskej doliny, patriacej do Slovenského rudohoria a okrajovej časti Slovenského raja. Chata sa nachádza pri Národnej prírodnej rezervácii Červené skaly a v blízkosti len 300 metrov od lyžiarskeho strediska v Poráčskej doline. Ďalšie najbližšie lyžiarske stredisko Poráč - Brodok nájdu milovníci lyžovania len 2 km od chaty.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v príjemne zariadenej chate s celkovou kapacitou 8 osôb. Na poschodí objektu sú hosťom k dispozícii dve samostatné štvorlôžkové spálne. Na prízemí je priestranná spoločenská miestnosť s posedením, televízorom, satelitom a audio systémom. Príprava vlastnej stravy je možná v kompletne vybavenej kuchyni s krbovou pieckou a jedálenským posedením, z ktorej majú hostia plynulý prechod na slnečnú terasu. Samozrejmosťou objektu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a podlahovým kúrením. V celom objekte máte zabezpečené elektrické vykurovanie.

Pri chate sú vytvorené výborné podmienky pre relaxáciu a oddych našich hostí. Nechýba altánok s vonkajším posedením, ohniskom a záhradným grilom. Čaká Vás tu ihrisko s možnosťou loptových hier, pieskovisko či záhradná hojdačka. Blízko chaty môžu hostia taktiež využívať služby reštaurácie a relaxačno-športového strediska s krytým bazénom, bowlingom, squashom, golfom, horolezeckou stenou, telocvičňou a wellness centrom. Ubytovanie prenajímame rodinám s deťmi a turistom. Chata nie je vhodná pre partie študentov.