Loading

Ubytovanie Ski Jahodná

(26 objektov v okolí 25 km)
Ski Jahodná

Ski Jahodná

Košice - Sever

Dať si oddych od každodenného stresu, ísť na pár dní preč alebo si užiť aspoň pár hodín voľna. To je ideálna predstava o oddychu mnohých. Niekedy ani netreba veľa a to všetko si môžete dopriať aj Vy. Ak ste z okolia Košíc, určite poznáte športovo rekreačné stredisko Jahodná. Pokiaľ nie, tak Vám ho s radosťou priblížime.

Jahodná je obľúbenou rekreačnou oblasťou pre Košičanov a ľudí z blízkeho okolia. Má čo ponúknuť skutočne každému a to aj v tom prípade, že sa tu vyberiete tráviť celú svoju dovolenku.

Rekreačné stredisko Jahodná sa nachádza asi 15 km severne od Košíc, len kúsok od populárnej vodnej nádrže Bukovec. Je vyhľadávané po celý rok za každého počasia. Svoje miesto si tu nájdu celé kolektívy, ale aj jednotlivci. Počas leta môžete využívať multifunkčné športové ihriská, deti sa zabavia na detskom ihrisku, mimoriadne zábavné a obľúbené je aj skákanie na trampolíne. Milovníci adrenalínu to vyskúšajú v sedle štvorkolky a popreháňajú sa miestnym okruhom. Jednoducho Jahodná je ideálnym miestom pre zábavu všetkých vekových kategórií.

Ba čo viac, na svoje si prídete aj v zime. Funguje tu moderné lyžiarske stredisko, ktoré je vhodné hlavne pre nenáročných a stredne pokročilých lyžiarov. Zjazdovky v Jahodnej ležia v nadmorskej výške 585 až 705 metrov nad morom. Nie je to mnoho, no vďaka polohe v horách a umelému zasnežovaniu je lyžiarska sezóna pomerne dlhá.

Dĺžka všetkých zjazdoviek je 1400 metrov. Celkovo ich tu nájdete 3. Jedna je značená modrou farbou. Určená je tak hlavne začiatočníkom, ktorí sa v Jahodnej rozhodli absolvovať svoje prvé metre na lyžiach. Okrem toho tu nájdete aj detský vlek s lyžiarskou škôlkou, v ktorej sa o Vaše ratolesti postarajú na tak dlho, ako len budete chcieť. A Vy si zatiaľ môžete užívať dvojicu červených, stredne náročných zjazdoviek. Tie sú približne rovnako dlhé. Tá dlhšia z nich meria rovných 600 metrov, čím je najdlhšou zjazdovkou v stredisku.

Napriek tomu, že zjazdovky v Jahodnej nepatria medzi tie najdlhšie, nemusíte sa obávať toho, že si nezalyžujete. Prepravná kapacita v stredisku je viac ako dostatočná. Nájdete tu až 7 vlekov a v podstate každú jednu zo zjazdoviek obsluhujú rovno 2 vleky. Môžete tak lyžovať až do zbláznenia.

Samozrejme tu nájdete požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje, lyžiarsku školu nielen pre deti či štýlovú reštauráciubufet s rýchlym občerstvením. Neodbytných milovníkov lyžovania poteší prítomnosť umelého osvetlenia všetkých zjazdoviek v stredisku. Môžete si tak užiť jedinečnú večernú lyžovačku s celou rodinou.

Vďaka tomu, že je Jahodná jednou z najobľúbenejších rekreačných oblastí v okolí ponúka aj široké možnosti ubytovania. Nájdete tu moderné penziónychaty. Ak hľadáte lacné a pritom útulné ubytovanie, určite Vás osloví ponuka turistických ubytovní či privátov v niektorej z blízkych obcí. Svoje rozhodnutie navštíviť Jahodnú ľutovať dozaista nebudete a už vôbec nie v zime.

... zobraziť viac

Penzión Zlatý Jeleň

2,4 km od Ski Jahodná, Košice - Sever - Košice - Sever, v rek...
Wellness penzión a súkromie lesa :)

Penzión ROZÁLIA

3,9 km od Ski Jahodná, Košice - Sever, v obci / v meste, v ch...
Izby s vlastnou kupelňou, TV a WiFi

Ubytovanie TOMÁŠ

4,2 km od Ski Jahodná, Košice - Sever, v obci / v meste, v ce...
Lacné ubytovanie s plným komfortom

Boutique Hotel MARATON

4,8 km od Ski Jahodná, Košice, v obci / v meste, v centre mesta
Elegantný a štýlový hotel v centre

MEI Hostel

5,1 km od Ski Jahodná, Košice - Západ, v obci / v meste, v ce...
Komfortné ubytovanie za výhodné ceny!

Penzión nad Bankou

5,2 km od Ski Jahodná, Košice - Staré Mesto, v obci / v meste...
V centre Košíc so súkromným parkoviskom

Apartmán Mäsiarska 39

5,3 km od Ski Jahodná, Košice, v obci / v meste, v centre mesta
Apartmán priamo v centre mesta

Family’s Apartments next to the park

5,3 km od Ski Jahodná, Košice, v obci / v meste, v centre mesta
Luxusný apartmán v centre mesta (600 m)

Apartmán Moyzesova

5,6 km od Ski Jahodná, Košice - Staré Mesto, v obci / v meste...
V centre Košíc od 49 EUR apt/noc/2 osoby

Ubytovňa Mestský Park 13

5,6 km od Ski Jahodná, Košice - Staré Mesto, v obci / v meste...
Lacné ubytovanie v centre Košíc!
1 - 26 / 26