Wellness + ukážka výroby múky a chleba

Ubytovanie u Alžbetky je situované v krásnom pokojnom prostredí malebnej obce Vyšný Slavkov, nachádzajúcej sa na rozhraní Spiša a Šariša, pod najvyšším vrchom Braniska - Smrekovica. Vďaka nádhernej okolitej prírode si u nás na svoje prídu všetci milovníci skvelej turistiky, horskej cyklistiky, rybolovu, bežkárskych tratí ako aj zberu húb a lesných plodov. Vychutnať si tu môžete množstvo turistických prechádzok a túr, ktoré Vás zavedú napr. k Slavkovským vodopádom, k vyhliadke Kríž a Veľká Skala, na vrch Smrekovice alebo cez Lačnovský kaňon. Priaznivci cyklotrás sa môžu zas vybrať z Vyšného Slavkova okruhom po Spiši či Hornej Toryse. Váš voľný čas si spríjemníte aj spoznávaním okolitých historických pamiatok, blízko to od nás budete mať taktiež k Spišskému hradu. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri lovení pstruhov v rybníku, umiestnenom v záhradnej časti ubytovania. Ak by Vás zaujímal postup pečenia domáceho chleba, radi Vám ho počas Vášho pobytu u nás spoločne aj s výrobou múky predvedieme.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v rodinnom penzióne s celkovou kapacitou pre 13 osôb, ktorého súčasťou sú aj relaxačné priestory s wellness, kde sú Vám k dispozícii ležadlá, vírivka, ľadová sprcha, fínska sauna a infrasauna, fén či napájadlo so studenou pitnou vodou. Príjemnú atmosféru tu dotvára aj relaxačná hudba v kombinácii s príjemným osvetlením bodových svetiel, soľnej lampy a sviečok.

Vybrať si u nás môžete spomedzi nasledovných 3 možností ubytovania:

- Izba "KOPANICA", vhodná pre ubytovania 4 osôb, v ktorej vybavení môžete využívať kuchynku s riadom, elektrickým varičom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.
- Apartmán "SMREKOVICA" s celkovou kapacitou pre 2 až 5 hostí, vybavený rovnako kuchynkou s riadom, elektrickým varičom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.
- Apartmán "SLAVKOVSKÁ", vhodný pre ubytovanie 4 osôb, vybavený elektrickým varičom, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou.

Či už si vyberiete izbu alebo jeden z apartmánov, ich samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, televízor a zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Na prízemí penziónu je všetkým ubytovaným hosťom k dispozícii štýlová jedáleň s televízorom, CD/DVD prehrávačom, posedením pre 16 osôb a kompletne vybavenou kuchynskou časťou s elektrickým sporákom so sklokeramickou varnou doskou, rúrou na pečenie, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, kávovarom a klasickou pieckou na drevo. Z jedálne sa zároveň prechádza do veľkého altánku s posedením s kapacitou pre 25 osôb, kde nechýba krb, televízor či fajčiarsky kútik.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní na vyhradenom priestore, stráženom kamerovým systémom. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vás.