V krásnom prostredí s rozľahlou záhradou

Casa Blanca je situovaná v nádhernom tichom prostredí na okraji lesa, v atraktívnej rekreačno-turistickej oblasti Zahura, patriacej k obci Spišské Vlachy. Ak túžite po pokojnej dovolenke so zaručeným pohodlím, maximálnym súkromím, so širokými možnosťami voľnočasových aktivít a mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu miest, srdečne Vás k nám pozývame.

V blízkom okolí ubytovania si môžete Váš voľný čas spríjemniť podnikaním množstva príjemných lesných prechádzok, horských a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou. Skvele oddýchnuť si môžete aj pri hubárčení, zbere lesných plodov alebo pri dvoch blízkych rekreačných jazerách s možnosťou kúpania, rybolovu a vodného bicyklovania, ktoré v zimnom období zamŕzajú a sú vhodné aj na rekreačné korčuľovanie. V zime si tu prídu na svoje aj všetci milovníci bežeckého a klasického lyžovania, ktorí môžu využívať služby neďalekého lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy pri Krompachoch.

Casa Blanca predstavuje samostatný rekreačný dom s rozľahlou záhradou, ktorý ponúka svojim hosťom celoročne príjemné ubytovanie v štyroch kompletne zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou pre 21 osôb. Ubytovanie je tak vhodné nielen pre jednu väčšiu skupinu hostí, ale aj pre jednotlivé pobyty párov, rodiniek s deťmi či menších skupín priateľov, ktorým sú k dispozícii tieto štyri apartmány s nasledovným rozložením:

- 1. apartmán je prispôsobený pre ubytovanie 2 až 4 osôb a jeho súčasťou je jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a televízorom so satelitným príjmom ako aj kuchyňa prepojená s obývacou časťou s posedením (s možnosťou dvoch prísteliek).
- 2. apartmán je vhodný pre ubytovanie 4 až 6 osôb a je tvorený dvomi 2-lôžkovými spálňami (jednou izbou s manželskou posteľou, druhou izbou s dvomi samostatnými lôžkami a televízorom so satelitným príjmom). K dispozícii je tu aj kuchyňa prepojená s obývacou časťou s posedením (s možnosťou dvoch prísteliek).
- 3. apartmán poskytuje ubytovanie pre 4 až 6 osôb a tvora ho dve 2-lôžkové spálne jedna s manželskou posteľou a druhá s dvomi samostatnými lôžkami a televízorom so satelitným príjmom. Súčasťou apartmánu je aj kuchyňa s možnosťou dvoch prísteliek. Hosťom je prístupná aj spoločenská miestnosť (herňa) s detským kútikom, šípkami, televízorom so satelitným príjmom a samoobslužným barom.
- 4. apartmán poskytuje ubytovanie pre 4 až 5 osôb a tvoria ho jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom, druhá spálňa s dvomi samostatnými lôžkami. Súčasťou apartmánu je kuchynka s možnosťou jednej prístelky.

Samozrejmosťou všetkých apartmánov je okrem plne vybavenej kuchyne rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Zaistené je tu aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Výborne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia aj v ďalšej spoločenskej miestnosti domu s krbom, posedením a samoobslužným barom, ako aj na priestrannej vonkajšej terase s krásnym výhľadom na okolité lesy a rozľahlú záhradu ubytovania, ktorej súčasťou je aj príjemné jazierko. Pripravený tu máme pre Vás aj záhradný krb, prenosný gril či ohnisko. Veľká záhrada domu Vás poskytuje ideálne podmienky pre hranie rôznych loptových hier. Pre spoznávanie krásnej okolitej prírody Vám počas Vášho pobytu poskytneme radi aj 4 bicykle. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vás.