Loading

Ubytovanie v Tomášove

(0 objektov + 44 objektov v okolí 25 km)

Ubytovanie U Vlaďuša

Hrubý Šúr (Tomášov 7,0 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemné cenovo veľmi výhodné ubytovanie

PRO.RESTAV - PLUS

Bratislava - Podunajské Biskupice (Tomášov 8,7 km vzdušne), na okraji obce / mesta
Cenovo výhodné ubytovanie v Bratislave!

Garsónky Dunajská Lužná

Dunajská Lužná (Tomášov 8,7 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
V CENTRE -> LEN TELEFONICKÝ KONTAKT

Ubytovanie v súkromí Kaputo

Rovinka (Tomášov 9,0 km vzdušne), v obci / v meste
Ubytovanie s vlastnou pizzeriou!

Penzión Hviezda

Bratislava - Podunajské Biskupice (Tomášov 9,2 km vzdušne),...
Cenovo dostupné ubytovanie v Bratislave

Privát Senec

Senec (Tomášov 9,6 km vzdušne), v obci / v meste, pri kúpalisku
Vhodné pre rodiny s deťmi!

Bungalovy Slnečné jazerá

Senec (Tomášov 9,8 km vzdušne), v obci / v meste, pri vode
Bungalovy len 50 - 100 metrov od vody

Manager privát

Bratislava - Petržalka (Tomášov 9,8 km vzdušne), v obci / v meste, v centre mesta
Od 3,30 Eur pre skupiny aj jednotlivcov!

Ubytovňa Chorvátsky Dvor

Chorvátsky Grob (Tomášov 10,1 km vzdušne), v obci / v meste
Pekné ubytovanie za výhodné ceny!

Penzión Relax

Bratislava - Podunajské Biskupice (Tomášov 10,2 km vzdušne), v obci / v meste
U nás ako doma :)
1 - 44 / 44

Tomášov

Máte radi teplo a slniečko? Chcete si vychutnať dovolenku plnú relaxu avšak nechcete vycestovať do zahraničia? V tom prípade nemáte u nás doma až tak veľa možností, no niečo sme pre Vás našli. Tomášov. Nájdete ho na samom juhu Slovenska, tam, kde je stále horúco a slniečko tu svieti častejšie, ako hocikde inde.

V prvom rade určite potrebujete vedieť, kde ten Tomášov vôbec nájdete. Leží len nejakých 10 km od nášho hlavného mesta, Bratislavy. Táto vynikajúca poloha mu zabezpečuje nielen krásne počasie, ale aj nesmierne množstvo atrakcií v blízkom okolí. Dejiny obce siahajú až do roku 1240. Od svojich počiatkov bol Tomášov predovšetkým poľnohospodárskou obcou, ktorá ťažila z úrodnej pôdy. Tento charakter ostal nezmenený, no dnes ho mnohí turisti navštevujú práve kvôli skvelému oddychu.

Aj samotný Tomášov ukrýva niekoľko zaujímavostí, ktoré by ste si mali pozrieť na vlastné oči. Prvou je určite Kostol sv. Mikuláša z roku 1755. No a ďalšou významnou pamiatkou je kaštieľ v Tomášove. Z niekdajšieho panského sídla sa postupom času stal detský domov a v súčasnosti v ňom môžete bývať prípadne zájsť na dobré jedlo do miestnej reštaurácie. A to všetko v mimoriadne atraktívnom prostredí upraveného parku.

Zachcelo sa Vám turistiky? Ani v Tomášove nemusíte zúfať. Napriek tomu, že všade v jeho okolí je to samá rovina, svahy Bielych Karpát nie sú neprekonateľne ďaleko. Nájdete tu niekoľko veľmi populárnych turistických trás, ktoré môžete absolvovať aj v sedle horského bicykla. Príkladom môže byť Biely Kameň, prípadne Kamzík priamo nad Bratislavou.

Keď máte radi kultúru, vyberiete sa na Slavín, bezpochyby najslávnejší bratislavský pamätník. Bratislava sama o sebe ukrýva stovky zaujímavostí, najväčšia ich koncentrácia je rozhodne v Starom meste. Michalská brána či Dóm sv. Martina sú popri hrade najväčšími historickými zaujímavosťami. K tomu si pripočítajte množstvo múzeíkaviarničiek v uzučkých bratislavských uličkách a máte námet na vydarený deň v našom hlavnom meste.

Tomášov nie je len o leňošení ale aj o netradičných a vzrušujúcich zážitkoch. Čo keby ste si dopriali deň strávený v konskom sedle? Alebo vyhliadkový let? Skúsite to radšej na divokej vode v rafte? Všetko toto môžete vyskúšať a to len niekoľko kilometrov z Tomášova.

Teplo a voda, to sú dva elementy, ktoré nerozlučiteľne patria k sebe. Keď už Tomášov navštívite, návštevu nejakej vodnej plochy si určite neodpustíte. Množstvo ľudí sa vyberie na Slnečné jazerá pri Senci. Ďalšou možnosťou sú Vajnorské jazerá či Zlaté piesky. Nachádza sa tu aj mnoho kúpalískaquaparkov. Azda najznámejší aquapark je v už spomenutom Senci, ďalšie kúpaliská nájdete v Ružinove, Novom Meste, Rači, Veľkých Úľanoch či v Petržalke. Preto nezabudnite na jedno, na plavky!

Tomášove si nájde skvelé ubytovanie každý z Vás. Využiť tu môžete komfortné priváty, jednoduché apartmány ale aj útulné chaty. Záleží na Vašich preferenciách a tom, koľkí do Tomášova plánujete zavítať. Každopádne si v ňom dokonale oddýchnete.