Loading

Ubytovanie v Trenčianskych Tepliciach

(4 objekty + 18 objektov v okolí 25 km)

Apartmán Maxim

Trenčianske Teplice, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovanie priamo v kúpeľnom centre!

Kúpeľný pobyt - Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
od 2.1.2019 hotel KRYM**** zľava 25 %

Apartmán Mary

Trenčianske Teplice, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Apartmán v kúpeľnom meste za super cenu!

Domov Speváckeho zboru slovenských učiteľov

Trenčianske Teplice, v obci / v meste, v centre mesta
Ubytovanie s nízkymi cenami za izby...

Chalúpka Pod Horou

Trenčín - Kubrá (Trenčianske Teplice 6,2 km vzdušne), v obci / v meste, pri lese...
Útulná chalúpka pri Trenčíne!

Penzión Magnólia

Trenčín (Trenčianske Teplice 7,3 km vzdušne), v obci / v meste
Penzión prevádzkovaný rodinou

Turistická ubytovňa Belavý

Bolešov (Trenčianske Teplice 8,5 km vzdušne), v obci / v mes...
Lacné a útulné ubytovanie so saunou

Chata v Doline

Ilava (Trenčianske Teplice 9,5 km vzdušne), v rekreačnej obl...
Murovaná, zateplená chata pod lesom

Penzión Jasminka

Trenčín (Trenčianske Teplice 9,7 km vzdušne), v obci / v meste
Príjemný penzión s výhľadom na hrad!

Apartmán Zlatovská

Trenčín (Trenčianske Teplice 10,7 km vzdušne), v obci / v meste
Priestranný apartmán blízko centra!
1 - 22 / 22

Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice 1

Slovensko sa pýši niečím, čo mu môže závidieť celý svet. Tým niečím sú kvalitné minerálne pramene s blahodarnými liečivými účinkami. Pramene dali vznik mnohým prvotriednym kúpeľom. Sme si istí, že kúpeľný velikáni, akými sú Rajecké Teplice, Dudince, Bardejov alebo Trenčianske Teplice Vám nie sú neznámi.A práve o kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice vám povieme niečo viac.

Turisti sa na toto prekrásne miesto hrnú práve kvôli kúpeľom (ale nielen kvôli nim). Kvalitná termálna voda už nejednému z nich pomohla s pohybovými problémami alebo i chorobami z povolania. Túto „Perlu Karpát“ vyhľadávajú aj ľudia po úrazoch. Ak nemáte čas na dlhší pobyt, nezúfajte! Môžete sa vybrať napríklad na víkendový pobyt alebo počkať na špeciálne veľkonočné, prípadne silvestrovské ponuky. Lákavá je nielen možnosť liečebných, ale i relaxačných a skrášľujúcich pobytov. Počas nich si môžete užiť rôzne masáže a procedúry. No a nezabudnite sa pozrieť na Hammam, kedysi vaňový kúpeľ, ktorý sa naozaj oplatí vidieť.

Trenčianske Teplice 2

Trenčianske Teplice, málokto pozná aj z inej stránky. Kúpele totiž nie sú ich jediným pozitívom. V tejto chvíli by mali zbystriť pozornosť všetci, ktorí hľadajú to pravé miesto na usporiadanie kongresu či konferencie. Trenčianske Teplice sú pre kongresovú turistiku priam stvorené. Sú posiate mnohými kvalitnými hotelmi, ktoré ponúkajú rozmanité možnosti na trávenie voľného času a okrem toho disponujú aj kongresovými halami. Ak k tomu prirátame možnosť využitia kúpeľnýchrelaxačných služieb, musíte uznať, že lepšie miesto na predstavenie svojich vedeckých zistení alebo usporiadanie firemnej akcie nájdete len s veľkými ťažkosťami.

Turistické výstupy, cykloturistika, lyžovačka. Ani o to v Trenčianskych Tepliciach nebudete ukrátení. Poskytujú mnohé možnosti na aktívny odpočinok, ktorý v dnešnej dobe mnohým veľmi chýba.

Poznáte Art Film Festival? Aj ten môžete okúsiť v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Na tomto podujatí sa každoročne predstavujú tie najlepšie filmové kúsky zo slovenskej i zahraničnej tvorby. Vďaka udeľovaniu ceny Hercova misia mohli návštevníci filmového festivalu navyše stretnúť také hviezdy akými sú Franco Nero, Jean-Paul Belmondo, Dagmar Veškrnová-Havlová, Omar Sharif, ale aj mnohých ďalších hercov zvučných mien.

Trenčianske Teplice 3

Či už sa do Trenčianskych Teplíc vyberiete kvôli relaxu v kúpeľoch, filmovému festivalu alebo z pracovných dôvodov, pôžitok z pobytu vám určite umocnia príjemné hotely. V tomto malebnom mestečku ich naozaj nie je málo. O vysokom štandarde svedčí počet ich hviezdičiek. Nájsť hotel s tromi či štyrmi nie je vôbec náročné. No ak predsa len bažíte po oddychu v súkromí, odporúčame vydať sa do niektorého z menších penziónov alebo výhodných ubytovaní v súkromí. Nechýbajú ani turistické ubytovne, ktoré sa stále tešia vysokej obľube.

A ešte jedno lákadlo na záver. Trenčianske Teplice si môžete obzrieť aj virtuálne. Mesto pripravilo virtuálnu prehliadku svojich dominánt (Hamman a Sina, Kúpeľná dvorana, Vodná elektráreň, Kúpeľný park s lesoparkom, Budova železničnej stanice). Možno práve virtuálna podoba mesta vás presvedčí, aby ste si ho prišli pozrieť na vlastné oči.