Vysoký komfort,súkromné wellness a bazén

Na okraji obce Beluša, v pokojnom prostredí a zároveň v blízkosti od rôznych atrakcií, je situovaná nadštandardná Chata Ranč na samote s bazénom, saunou, vírivkou a kúpacou kaďou.

Naša chata sa nachádza na rozhraní Bielych Karpát, Javorníkov a Strážovských vrchov, ktoré Vám ponúkajú rôznorodé možnosti horskej turistiky i cyklistiky. V blízkom i širšom okolí Vám odporúčame preskúmať zrúcaniny hradov i zrekonštruované hrady ako napr. Považský hrad, Trenčiansky hrad, Hričovský hrad, Budatínsky zámok alebo Hrad Beckov. V dedinke Čičmany odhalíte históriu Slovákov žijúcich v Rajeckej kotline a v zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Ski centrum Zliechov i Ski Mojtín.

Chata je sprístupnená celoročne a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre 30 osôb. Ubytovanie je vhodné na rodinné pobyty, oslavy, firemné akcie, teambuilding ako aj pre skupinky priateľov a známych. V prípade záujmu Vám zabezpečíme aj catering.

Vnútorná časť chaty je tvorená spoločenským priestorom s krbom, televízorom a pohodlným posedením. V rámci spoločenskej miestnosti si uvaríte vlastné jedlá v kompletne zariadenom kuchynskom kútiku, vedľa ktorého sa navyše nachádza ďalšia miestnosť s chladničkou a umývačkou riadu.

Pre komfortný spánok našich hostí sú na poschodí pripravené dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, dve 4-lôžkové spálne so samostatnými lôžkami a jedna 5-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a vlastnou sprchou. Po náročnom dni si rovnako dobre oddýchnete v 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a dvoch 4-lôžkových spálňach so samostatnými lôžkami, ktoré sa nachádzajú na prízemí a ponúkajú návštevníkom bezbariérový prístup.

Navyše sa na prízemí nachádza obývacia izba s posedením a televízorom a druhá kompletne zariadená kuchynka a špajzička. Na poschodí máte prístup na veľkú terasu. Pre hostí sú pripravené 3 kúpeľne so sprchovacím kútom a 4 toalety.

Maximálny oddych a relax počas Vášho pobytu Vám poskytne exteriérová sauna, vírivka, kúpacia kaďa, vonkajší bazén a pre tých najmenších aj detský bazénik. Spoločne si tu ugrilujete špeciality na záhradnom krbe i grile alebo využijete kotlík a možnosť opekať na ohnisku. V rámci ubytovania Vám veľmi radi zabezpečíme kvalitnú donáškovú službu. Vaše autá si pohodlne zaparkujete v oplotenom areáli chaty.

Príjemná atmosféra, nádherné prostredie a dokonalý pokoj, čo viac si priať počas Vašej dovolenky? Zažite nezabudnuteľné chvíle s Vašimi blízkymi a ubytujte sa v našej chate Ranč na samote, budete nadmieru spokojní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!