Moderná chata s bazénom za výhodnú cenu!

Ak ste sa rozhodli stráviť príjemné chvíle v lone nádhernej prírody malebnej obce Mojtín, pozývame Vás ubytovať sa do Chaty Mária. Ideálna poloha chaty - len 600 m od miestneho lyžiarskeho strediska - Vám zaručí ľahký prístup k vykonávaniu športových aktivít nielen v zime, ale i v lete.

Práve v horúcich letných dňoch sa potešíte výletom po mnohých cyklistických a turistických trasách jedinečnou prírodou Strážovských vrchov. Počas prechádzok si nazbierate rôzne lesné plody či hríby. V lete sa tiež zabavíte vo vonkajšom bazéne u nás. Aj rybári si ulovia ryby v okolitých Púchovských revíroch. Jaskyniari ocenia podzemný poklad - Jaskyňu sv. Jozefa, ktorá je jedinou slovenskou jaskyňou – kostolom. V zime si zabežkujete alebo zalyžujete v miestnom lyžiarskom stredisku Ski Mojtín. Deti sa pokojne môžu sánkovať aj u nás na záhrade.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v novovybudovanej Chate Mária, ktorá je kapacitne prispôsobená pre maximálne 15 hostí.

Prízemie chaty tvorí veľká obývacia izba s televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, gaučovým sedením a spoločenskými hrami (elektronické šípky, karty, šachy). Využiť môžete aj vodnú fajku. Milovníkov varenia zaiste poteší kompletne zariadená kuchyňa elektrickými spotrebičmi (el. rúra, plynový sporák, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, práčka, žehlička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica) a kuchynským riadom.

Dreveným schodiskom sa dostanete na poschodie chaty, kde sa nachádzajú spálne a ďalšia spoločenská miestnosť. V spoločenskej miestnosti využijete hračky pre deti a multifunkčný stôl s možnosťou hrania biliardu, stolného futbalu, stolného tenisu a ďalších hier. Pokojný spánok si užijete v troch 3-lôžkových a troch 2-lôžkových spálňach, v ktorých sú Vám k dispozícii samostatné postele. Každá spálňa disponuje vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou. Po dohode vieme poskytnúť i detskú postieľku. Na chodbe je možnosť využiť jednu samostatnú toaletu. Zaistené je taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na veľkej trávnatej ploche si v letnom období zahráte rôzne hry, ako sú futbal, volejbal, nohejbal i bedminton. Dospelých aj deti poteší streľba z luku, prípadne sa schladíte vo vonkajšom bazéne. Vaše ratolesti sa vyšantia na trampolíne či hojdačkách a Vy na nich dohliadnete zo záhradnej hojdačky alebo vonkajšieho posedenia pri príprave jedál na grile, v kotlíku aj ohnisku s možnosťou opekania. K dispozícii je Vám rovnako zastrešená terasa s ďalším dreveným posedením a úschovňa lyží. Stačí zaparkovať Vaše autá priamo pri Chate Mária a prežiť u nás nezabudnuteľné chvíle. Tešíme sa na Vás!