Chalupa pri lese a potoku s bazénom!

Chalupa Čerenica sa nachádza v obci Beluša, v okrese Púchov. Je vhodná pre rodinky s deťmi, menšie i väčšie skupinky priateľov a známych.

Chalupa sa nachádza v krásnom prostredí na rozhraní Bielych Karpát, Javorníkov a Strážovských vrchov, ktoré Vám ponúkajú široké možnosti horskej turistiky i cyklistiky. Ak máte radi históriu, odporúčame výlet na Považský, Trenčiansky, Hričovský hrad, Budatínsky zámok alebo Hrad Beckov. V lete si doprajete zábavu na Kúpalisku Lednické Rovne, Košeca, Púchov i Považská Bystrica. Nádherné túry sú do Manínskej a Kostoleckej tiesňavy. Zaujímavá je aj expozícia Leteckého múzea v Slávnici alebo návšteva dedinky Čičmany s jedinečnou bielou ornamentálnou výzdobou a nádhernými vyšívkami a krojmi. V zime si skvele zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Homôlka i Čičmany.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v zrekonštruovanej Chalupe Čerenice, ktorá je kapacitne prispôsobená pre maximálne 8 hostí.

Prízemie chaty tvorí obývacia izba s televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením a spoločenskými hrami. Milovníkov varenia určite poteší kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj kúpelňa s vaňou, umývadlom, uterákmi, stojanom na sušenie prádla, papučami a samostatnou toaletou.

Poschodie chalupy je tvorené tromi spálňami, jednou 2-lôžkovou so samostatnými lôžkami, 3-lôžkovou s tromi samostatnými lôžkami a vstupom na balkón a ďalšou 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou, samostatným lôžkom, detskou postieľkou a vlastným sprchovacím kútom. Vo vymedzených častiach objektu - na terase, je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli chalupy si môžete posedieť na terase alebo v altánku s posedením, kde si navyše pripravíte chutné jedlá na grile alebo uvaríte skvelý kotlíkový guláš. Pre detičky je k dispozícii pieskovisko s hračkami a detská hojdačka. Rovnako si tu zahráte futbal, bedminton alebo sa len vybláznite v bazéne (v letných mesiacoch). Po dohode s majiteľom Vám zapožičiame bicykle (za poplatok). V prípade že prídete s malými detičkami, zabezpečíme Vám detskú postieľku i stoličku na kŕmenie. Autá si zaparkujete hneď pri objekte. Tak neváhajte a príďte k nám do Chalupy Čerenica a veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov