Cena od 12 €, nová ubytovňa pri Púchove!

Ubytovanie Púchov sa nachádza v centre Dolnej Breznice, ktorá je časťou obce Lednické Rovne, nachádzajúcej sa neďaleko okresného mesta Púchov. Ďaleko to nebudete mať ani do Nimnice a Ilavy.

Neďaleko ubytovne, v známej priemyselnej obci Lednické Rovne, sa nachádza krásny park, kde sa môžete poprechádzať medzi umelými zrúcaninami hradieb, vežičiek a sôch. V lete je v obci Lednické Rovne možnosť plávania na otvorenom kúpalisku a počas chladných dní si zaplávate aj v krytej plavárni v Púchove. Lyžiari ocenia blízke lyžiarske stredisko Ski Mojtín. Pre milovníkov zvierat ponúka výučbu jazdy na koňoch farma Grunt ako aj Ranč Lhota, kde sa rovnako preveziete na klasickom a dobovom koči.

Ponúkame Vám celoročne krátkodobé i dlhodobé ubytovanie pre jednotlivcov aj partie pracovníkov s celkovou kapacitou pre 74 osôb.

Ubytovňa je situovaná na 3. poschodí budovy, kde poskytujeme ubytovanie v troch 2-lôžkových apartmánoch, dvadsiatich 3-lôžkových izbách a v dvoch 4-lôžkových izbách. Izby sú zariadené novým nábytkom - skriňami, stolom so stoličkami, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a televízorom. Apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, plazmovým televízorom, chladničkou a jedálenským stolom. V priestoroch ubytovne je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pre hostí je tu pripravená spoločná kuchynka vybavená elektrickým sporákom s rúrou na pečenie, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a bežnými kuchynskými potrebami a riadom. V rámci ubytovania je možné využiť tiež šatňu s uzamykacími skrinkami. Hosťom sú tu k dispozícii 2 sprchy (dámske a pánske), každá z nich má 3 sprchovacie kúty a práčku. Rovnako sú tu 3 toaletné miestnosti - dve pánske (po 3 toalety a 2 pisoáre) a jedna pre dámy (taktiež 3 toalety). Celá ubytovňa je nefajčiarska.

Využiť môžete aj služby recepcie, ktorá je situovaná na prvom poschodí budovy. Ubytovňa sa nachádza v oplotenom areáli a jej parkovisko je zabezpečené kamerovým systémom. Veríme, že sa v Ubytovni Púchov budete cítiť príjemne a opäť využijete naše služby.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá