Drevenica v prostredí Bielych Karpát

Chata Dúžavy sa nachádza v malebnej prírode Bielych Karpát v katastri obce Pruské, pod Vršateckými bralami.

V našej rodinnej drevenici, si každý nájde zaslúžený relax a pokoj. Chata ponúka ubytovanie v súkromí a to v jednej 3-lôžkovej izbe a v štyroch 4-lôžkových izbách. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta) a WiFi pripojenie na internet. Chatu si môžete prenajať samostatne po izbách alebo ako celok.

Na prízemí chaty sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, ktorá slúži aj ako jedáleň. Nechýba tu ani kompletne zariadená kuchyňa s vybavením na prípravu vlastnej stravy. Recepciu nájdete vo vestibule, kde je taktiež toaleta pre hosti v spoločenskej miestnosti. Na chate si môžete zahrať stolný futbal a vo dvore za chatou je pre Vás postavené ihrisko vhodné na loptové hry (futbal, volejbal, nohejbal), trampolína a ohnisko na opekanie či grilovanie. Najmenší návštevníci sa potešia šmýkačke a záhradnej veži pre deti.

Chata má výbornú dostupnosť, len 5 km od diaľnice (východ Ilava, Lednické Rovne). V blízkosti môžete navštíviť Vršatecký hrad, obľúbená je turistika a cykloturistika v Bielych Karpatoch, či návšteva Trenčianskych Teplíc.

Príďte si vychutnať dovolenku a relaxujte s nádherným výhľadom na Vršatské bralá a malebnú prírodu. Majiteľ býva (zdržiava sa) v objekte počas pobytu. Dohliada na technické zabezpečenie a je k dispozícii.

Prosím berte do úvahy: Chata je vhodná pre max. počet 20 osôb. Pre väčšie oslavy, pri ktorých predpokladáte 20 a viac ľudí, alebo striedanie sa ľudí na oslave počas celého pobytu, nie je chata určená. Pre Vaše pohodlie si v takom prípade zvoľte väčšie zariadenie.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov