Ubytovanie v Dudinciach

(1 objekt + 9 objektov v okolí 25 km)

Villa Dudinka

Dudince, na okraji obce / mesta, v chatovej osade (KA 24,8 k...
Štýlová villa s nádherným výhľadom!

Chata Biele dráhy

Ladzany (Dudince 11,2 km vzdušne), na okraji obce / mesta (K...
Luxusnú chata - vírivka, sauna, bazén

Prosredná pivnica

Sebechleby (Dudince 12,5 km vzdušne), na okraji obce / mesta...
Krásne tiché prostredie, dokonalý pokoj

Chata pod lipami

Sebechleby (Dudince 12,6 km vzdušne), mimo obce / mesta, pri...
Luxusná chata, bazén, sauna a vírivka
1 - 10 / 10

Dudince

Rozmýšľate nad miestom v čistom prostredí bez priemyselných splodín, s  teplým podnebím, liečivou vodou ale aj s možnosťou zábavy? Vyberte sa do regiónu Hont na južnom Slovensku a doprajte Vášmu telu relaxačnú dovolenku v mestečku Dudince.

Je len na vás, kedy sa rozhodnete ísť, aj v zime aj v lete vás obec privíta s otvorenou náručou. Hlavne najvyhľadávanejšie wellness centrá poskytujú svoje služby celoročne. Ak chcete využiť efektívne svoje peniaze, neváhajte a investujte do pobytov v kúpeľných hoteloch so službami pre zdravie, relax s vysokým komfortom. A máte z čoho vyberať. Je ich tam neúrekom. Ak máte radšej súkromie, privátne domy, penzióny a chaty, priamo v Dudinciach alebo blízkom okolí, Vám také ubytovanie poskytnú.

Horúce letné chvíle Vám môže spríjemniť verejné kúpalisko Dudinka, s rekreačným, minerálnym a detským bazénom, tobogánom a inými vodnými atrakciami. Okrem kúpania sa a absorbovania slnečných lúčov je tu mnoho ďalších možností ako využiť voľný čas. Jednou z nich je ukázať svoje športové nadanie na tenisových kurtoch, volejbalovom alebo basketbalovom ihrisku. Tí menej zdatní, ale verní aspoň nejakej športovej činnosti, môžu využiť minigolf, biliard alebo maxi šach. Ak ste si na strešnom nosiči auta priviezli aj bicykel, určite oceníte tunajšie cyklotrasy a dožičíte si tak svoju dávku aktívneho oddychu. Kto miluje turistiku, môže vyskúšať vysoko efektívny spôsob udržiavania kondície Nordic walking. Stačia vám palice podobné tým lyžiarskym.

Ak si chcete spestriť pobyt, stačí si vybrať niektorú z kultúrnych a historických atrakcií v blízkosti Dudiniec. Skalné obydlia v Brhlovciach alebo v UNESCO zapísaná Banská Štiavnica znie určite ako veľmi dobré lákadlo. Ak však nefandíte cestovaniu po okolí, kľudne si užite kultúrne a spoločenské podujatia priamo v Dudinciach. Či to už budú každoročne organizované „Dudinská 50-ka“ a „Country fest“, alebo sa vyberte na tanečné večierky so živou hudbou, koncerty, folklórne vystúpenia, premietanie filmov v letnom amfiteátri. Nepochybne sa vám atmosféra príjemne stráveného poobedia alebo večera vryje pod kožu.

Ak má pre vás najvyššiu hodnotu zdravie a zdravý životný štýl, nikdy nie je neskoro začať práve s relaxačno – preventívnymi pobytmi v kúpeľoch. Práve Dudince sú na to ako stvorené.