V krásnom prostredí Strážovských vrchov

Chata na Rúbani je situovaná v krásnom tichom prostredí, na okraji malebnej dedinky Mojtín, vo vzdialenosti len 700 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Mojtín. Prekrásna okolitá príroda Strážovských vrchov poskytuje našim hosťom široké možnosti zábavy, relaxácie či aktívneho oddychu pri podnikaní rôznych turistických a cyklistických trás.

Našim hosťom poskytujeme celoročne komfortné ubytovanie v pekne zariadenej štýlovej chate s celkovou kapacitou pre 14 osôb. Chata je dispozične rozdelená na dve samostatné ubytovacie časti s vlastnými vchodmi. Vo väčšej časti objektu sa pohodlne ubytuje 10 osôb. K dispozícii je Vám tu príjemná spoločenská miestnosť s krásnym veľkým krbom, satelitnou televíziou a priestranným posedením pre 10 osôb. K plnohodnotnej príprave Vašich jedál tu slúži kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a chladničkou. Pripravené pre Vás sú tu štyri izby, tri dvojlôžkové a jedna väčšia štvorlôžková spálňa. V suteréne chaty môžete využiť druhú menšiu ubytovaciu časť, ktorá disponuje kapacitou 4 osôb. Ani v nej nechýba spoločenská miestnosť s krbom a televízorom a plne vybavená kuchynka s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou oboch častí chaty je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou a toaletou.

Keďže je chata umiestnená na konci tichej uličky obce, hostia si u nás môžu vychutnávať dokonalé súkromie v kombinácii s krásnym výhľadom do okolia. Pri chate nechýba veľká rovinatá záhrada s veľmi pekným altánkom s možnosťou posedenia, opekania a grilovania. V oplotenej časti záhrady chaty je Vám k dispozícii vlastné parkovisko.