Skvelé miesto pre školy v prírode

Rekreačné stredisko a chaty Kubrica sú situované v nádhernom lesnom prostredí Strážovských vrchov, vo vzdialenosti približne 2 km za mestskou časťou Trenčína - Kubrica. Tiché prostredie, krásna príroda s množstvom turistických chodníkov v kombinácii s útulným ubytovaním s možnosťou zabezpečenia stravovania a iných doplnkových služieb sú zárukou dovolenky plnej relaxu, pokoja ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj cyklistikou, rybolovom v okolitých rybníkoch, návštevou Trenčianskeho hradu alebo relaxom v neďalekých termálnych kúpeľoch Trenčianske Teplice.

Rekreačné stredisko ponúka svojim hosťom celoročne pekné ubytovanie na turistickej úrovni za prijateľné ceny, vhodné predovšetkým pre väčšie skupiny návštevníkov, školy v prírode, školské výlety, športové sústredenia ako aj firemné akcie a oslavy. Samotné ubytovanie je možné v hlavnej chate aj v jednotlivých menších chatkách v jej tesnej blízkosti.

Hlavná chata rekreačného strediska je tvorená 17 útulnými izbami s kapacitou 3 lôžok. Po dohode je možnosť rozšírenia kapacity jednotlivých izieb až na 6 lôžok a to náhradou postelí za poschodové postele. Kapacita hlavnej chaty tak môže byť rozšírená až na 100 lôžok. Každá z izieb je vybavená vlastnou toaletou a kúpeľňou s umývadlom a sprchou. Na požiadanie je do izieb možnosť doplnenia televízora, chladničky, resp. využívania WiFi pripojenia na internet. Dôraz kladieme predovšetkým na čistotu izieb, o ktorú sa stará náš ochotný a ústretový personál.

V areáli rekreačného strediska je umiestnených 10 menších dvojizbových chatiek s kapacitou pre 4 až 8 osôb, ktorých súčasťou je vlastná kúpeľňa a toaleta. V niektorých chatkách nechýba ani kuchynský kútik s dvojplatničkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a možnosťou pridania mikrovlnnej rúry.

Celý rekreačný areál strediska Kubrica je prispôsobený pre oddych a relax ubytovaných hostí. K dispozícii je Vám tu tenisový kurt, univerzálne ihrisko na hranie loptových hier či detský bazén. Zabaviť sa môžete aj pri hraní stolného futbalu, elektronických šípok či stolného tenisu. V prípade záujmu je možnosť využitia sauny. Po dohode Vám taktiež radi zabezpečíme celodenné chutné stravovanie. Súčasťou rekreačného strediska je rovnako príjemná spoločenská miestnosť s televízorom, bufetom so základnou výbavou a teplým sortimentom ako aj priestory pre organizáciu školení a rôznych osláv. Tešíme sa na Vašu návštevu.