Príjemný penzión s výhľadom na hrad!

Penzión Jasminka je situovaný v tichej okrajovej časti mesta Trenčín – Orechové, len pár desiatok metrov od hrádze rieky Váh a železničného mosta, cez ktorý sa pohodlne dostanete pokojnou pešou chôdzou do 30 minút (približne 1,5 km) priamo do historického centra mesta. Tiché prostredie a blízkosť centra mesta s historickými a kultúrnymi pamiatkami v kombinácii s útulným ubytovaním sú zárukou dovolenky plnej relaxu, pokoja ako aj aktívneho oddychu. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť napríklad romantickými prechádzkami, návštevou Trenčianskeho hradu alebo relaxom v neďalekých termálnych kúpeľoch v Trenčianskych Tepliciach.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Penzióne Jasminka s celkovou kapacitou pre 15 osôb. Hostia majú na výber spomedzi dvoch 2-lôžkových izieb, vybavených vlastnou kúpeľňou s toaletou a z dvoch 3-lôžkových izieb s lodžiou a výhľadom na panorámu Trenčianskeho hradu, ktoré majú k dispozícii spoločnú kúpeľňu a toaletu. Pre hostí sme okrem toho pripravili ďalšie dve 2-lôžkové izby (jedna navyše s prístelkou) so spoločnou kúpeľňou s toaletou a jednou samostatnou toaletou.

Po dohode a za príplatok môžete využiť kompletné vybavenie v menšej kuchynke na prízemí penziónu, v ktorej sa nachádza plynový sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a ďalšie kuchynské spotrebiče. V celom objekte je samozrejme možné bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet.

V penzióne sa nachádzajú aj dve priestranné spoločenské miestnosti – jedna na poschodí s televízorom so satelitným príjmom a obrovskou sedacou súpravou, druhá na prízemí s kapacitou pre 30 osôb, vybavená barom a posedením vhodným na rodinné oslavy alebo rôzne iné spoločenské príležitosti. Využitie spoločenskej miestnosti je taktiež len po dohode a za poplatok. K ubytovaniu patrí aj nestrážené parkovisko, na ktorom si môžu hostia zaparkovať svoje autá.

Veríme, že u nás prežijete skvelú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás!