Príďte a nebude sa Vám chcieť odísť

Penzión Barborka je situovaný v tichej chatovej oblasti malebnej obce Mojtín (mimo rodinných domov) s krásnym výhľadom na Manín, vo vzdialenosti len 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Mojtín. Nádherná okolitá príroda penziónu v kombinácii so zabezpečeným príjemným ubytovaním a jeho kvalitnými doplnkovými službami reštaurácie, je zárukou pokojnej dovolenky plnej dokonalého relaxu ale aj aktívneho oddychu v podobe skvelej turistiky a lyžovačky. V blízkosti ubytovania si môžete vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr nádhernou prírodou Strážovských vrchov. V zimnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov, ktorým sú k dispozícii služby lyžiarskeho strediska Ski Mojtín so 6 lyžiarskymi vlekmi a upravovanými traťami s celkovou dĺžkou až 7400 metrov.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v rodinnom penzióne chalupového typu, ktorého súčasťou je rovnako útulná reštaurácia s barom, umiestnená v samostatnej časti na prízemí objektu. Celé jedno poschodie chaty je tvorené spoločenskými priestormi, plne prispôsobenými pre relax ubytovaných hostí v kruhu ich rodín a priateľov. Pripravené sú tu pre Vás dve spoločenské miestnosti s krbom, televízorom so satelitom, spoločenskými hrami, pohodlným posedením v dvoch boxoch či na gauči. Nechýba tu ani jedálenská časť s posedením ako aj kompletne zariadená kuchyňa, vhodná pre plnohodnotnú prípravu vlastných jedál. Na vrchnom poschodí chaty sa nachádza 5 izieb, slúžiacich na ubytovanie hostí. K dispozícii je tu jedna 2-lôžková izba, jedna 3-lôžková izba ako aj tri 4-lôžkové izby. Dve z izieb sú vybavené sprchovacími kútmi s umývadlami. Na spoločnej chodbe pri izbách sú umiestnené 2 toalety a jedna kúpeľňa s rohovou vaňou a ďalšou toaletou.

Stravovanie si môžu ubytovaní hostia zabezpečiť vo vlastnej réžií, resp. využívaním služieb našej reštaurácie, ktorá sa nachádza na prízemí objektu so samostatným vchodom. Ubytovanie je vďaka svojej výhodnej polohe a vybaveniu vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov, stretnutia zo školy, rodinné oslavy či svadby.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež pri vonkajšom posedení na terase alebo v altánku s možnosťou opekania, grilovania či varenia chutného kotlíkového gulášu. Keďže samotná reštaurácia penziónu je umiestnená v oddelenej časti chaty a majitelia penziónu obývajú samostatnú chatu v jeho blízkosti, ubytovanie si je možné prenajať aj ako celok pre jednu skupinu hostí, ktorí budú mať počas ich pobytu zabezpečené maximálne súkromie. Tešíme sa na Vašu návštevu.