Novopostavené apartmány v Trenčíne

Apartmány Noviny – to je miesto pokoja, kde si oddýchnu jednotlivci, páry, rodinky aj skupinky priateľov. Na výber máme tieto apartmány, ktorých celková kapacita je 38 osôb:

- dve štúdiá pre 2 až 3 osoby s manželskou posteľou a gaučom pre prespanie jednej osoby. Súčasťou nich je kuchyňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.
- dva jednoizbové apartmány pre 2 až 4 osoby s manželskou posteľou a gaučom pre prespanie dvoch osôb. Súčasťou nich je kuchyňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom/rohovou vaňou a toaletou.
- dva trojizbové apartmány pre 6 osôb s dvomi spálňami - s manželskou posteľou v jednej, dvomi oddelenými lôžkami v druhej a rozkladacím gaučom v obývačke pre prespanie dvoch osôb. V každom je taktiež kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, toaleta a dve terasy s ratanovým sedením.
- jeden štvorizbový apartmán pre 8 osôb s tromi spálňami - s manželskou posteľou v jednej, dvomi oddelenými lôžkami v ďalších dvoch a rozkladacím gaučom v obývačke pre prespanie dvoch osôb. K dispozícii je kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, toaleta a terasa s posedením.

V každej ubytovacej jednotke môžete využívať televízor so satelitom s platenými kanálmi (hudobný, detský, dokumentárny a športový). Do väčších bytov sa dajú umiestniť variabilné prístelky. Kuchyňa je kompletne vybavená – keramickou varnou doskou, el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a jedálenským sedením. Všetky kúpeľne okrem štúdií sú vybavené práčkou. Okrem štúdií a jednoizbových apartmánov je všade tiež umývačka riadu. Samozrejmou súčasťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri je do pár metrov vzdialené bohato vybavené detské ihrisko. Ubytovací dom je vybavený výťahom – ľahko sa tak dostanete do Vami zvoleného ubytovania. Parkovanie áut je priamo pri objekte zadarmo. Za poplatok si môžete prenajať jednu z troch garáží, kde sa prípadne dajú uschovať bicykle a lyže. Dostupnosť MHD č. 12 priamo z Karpatskej ulice na autobusovú/vlakovú stanicu a späť. Tešíme sa na Vás!